Tag Archives: AGD

Jak stworzyć wnętrze, które będzie działało automatycznie? Czy jest to wykonalne?

Czy prawdopodobne jest, żeby nasz dom myślał? Co potrzeba, żeby zrobić w domu cały zespół inteligentnych instalacji? Do kogo najlepiej się zwrócić oraz jakiego typu papiery musimy zdobyć? Czy jest to drogie? Czy rzeczywiście możliwe jest by mieć wymarzony inteligentny pokój? Systemy inteligentne dają pełną automatyzację naszego wnętrza, i to w wielu wymiarach.

Jak prosto poradzić sobie z umeblowaniem lokum

Wyposażenie własnego mieszkania to czynność pozornie dosyć miła i prosta. Niestety trudności zaczynają się w momencie, kiedy jedziemy do sklepu i wchodzimy do działu z meblami, oświetleniem, sprzętem rtv i chcielibyśmy wybrać jakąś sofę, lampę lub lodówkę.

Zdalnie administrowany dom? To bliżej niż Ci się wydaje!

W dzisiejszych czasach częstokroć spotykamy się z rozwiązaniami, które znamiennie polepszają powszednie życie. Inteligentne sterowanie domem, na skutek zastosowania innowacyjnych technologii, sprawia, że codzienne życie jest znacznie bardziej komfortowe. Warto zapoznać się z oferowanymi rozstrzygnięciami.

Co warto brać pod uwagę wybierając klimatyzację?

Pomimo iż znajdujemy się w klimacie umiarkowanym, gorące lato czy sroga zima nie jest dla nas czymś nowym i zaskakującym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o wielkich możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie luksusowego biura pozbawionego klimatyzacji. Optymalna temperatura jest kluczowa aby zapewnić komfort cieplny pracowników, kontrahentów, a także prestiżu miejsca.

Sprzęt elektryczny i elektroniczny – gdzie go wyrzucać?

Od dawna nieużywana pralka, odbiornik telewizyjny, starodawne świetlówki czy baterie. To nieprzydatne rzeczy, które zalegają w naszych domach albo – co gorsza – są wyrzucane do przydrożnych rowów czy lasów. Niewiele osób wie, jak duże niesie to ze sobą zagrożenie. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny ma nader często groźne dla środowiska a także istnienia ludzi i zwierząt surowce.