Tag Archives: AGD

Co warto brać pod uwagę wybierając klimatyzację?

Pomimo iż znajdujemy się w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy mroźna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Określanie klimatyzatorów niepozornymi urządzeniami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie modernistycznego biura bez klimatyzacji. Odpowiednio dobrana temperatura jest niezbędna do zapewnienia komfortu osób przebywających w pomieszczeniu, klientów, a także rangi miejsca.

Jak stworzyć wnętrze, które będzie działało automatycznie? Czy jest to wykonalne?

Czy możliwe jest, aby nasz dom myślał? Co potrzeba, żeby zrobić w domu cały zespół inteligentnych instalacji? Do kogo dobrze jest się z tym pójść jak i jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą? Czy jest to kosztowne? Czy rzeczywiście możliwe jest by zbudować wymarzony inteligentny pokój? Systemy inteligentne dają pełną automatyzację przestrzeni mieszkaniowej, i to na różnych płaszczyznach.

Jak prosto poradzić sobie z umeblowaniem lokum

Wyposażenie własnego mieszkania to czynność pozornie dosyć miła i prosta. Niestety trudności zaczynają się w momencie, kiedy jedziemy do sklepu i wchodzimy do działu z meblami, oświetleniem, sprzętem rtv i chcielibyśmy wybrać jakąś sofę, lampę lub lodówkę.

Zdalnie administrowany dom? To bliżej niż Ci się wydaje!

W dzisiejszych czasach częstokroć spotykamy się z rozwiązaniami, które znamiennie polepszają powszednie życie. Inteligentne sterowanie domem, na skutek zastosowania innowacyjnych technologii, sprawia, że codzienne życie jest znacznie bardziej komfortowe. Warto zapoznać się z oferowanymi rozstrzygnięciami.

Sprzęt elektryczny i elektroniczny – gdzie go wyrzucać?

Od dawna nieużywana pralka, odbiornik telewizyjny, starodawne świetlówki czy baterie. To nieprzydatne rzeczy, które zalegają w naszych domach albo – co gorsza – są wyrzucane do przydrożnych rowów czy lasów. Niewiele osób wie, jak duże niesie to ze sobą zagrożenie. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny ma nader często groźne dla środowiska a także istnienia ludzi i zwierząt surowce.