Tag Archives: agroturystyka

Gdzie na Sylwestra

Aby znaleźć propozycje dotyczące interesującego nas regionu należy tylko wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę, przykładowo: sylwester w Bieszczadach, Karpacz sylwester, lub też sylwester na Mazurach. Następnie należy jedynie wybrać odpowiadającą nam propozycję i dokonać rezerwacji telefonicznej lub internetowej.

Wypoczynek w regionie kaszubskim – niezwykły poziom usług agroturystycznych zmieniający życie

Kaszuby są częścią regionu pomorskiego. Jest to obszar kulturowy, który przede wszystkim zaludniają Kaszubi. Zgodnie z informacjami historycznymi, Kaszubi są rodowitymi obywatelami właśnie tego obszaru Pomorza.
Tradycja Kaszubów jest niezwykle piękna.

Kołobrzeg – przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to znane kurorty morskie i uzdrowiska, niemniej jednak z uwagi na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego dowodem są ocalone do dzisiaj okopy. Sporo z nich jest adaptowanych do sprawowania innych, dzisiejszych funkcji i służą one zarazem mieszkańcom miasta, jak i urlopowiczom. Każdy, kto ceni sobie aktywny wypoczynek, planując wczasy 2014 może, więc zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Bałtyckie plaże czekają na wczasowiczów

Ferie nad morzem to dobra idea na wypoczynek czas. Wielu ludzi woli wycieczki np. nad Adriatyk, nie pamiętając, jakie piękne morze jest całkiem blisko. Trzeba, żeby ludzie na nowo polubili nasz Bałtyk, o który bili się nasi ojcowie. Letnią porą Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z najlepszymi kurortami Egiptu.

Interesująca propozycja na nocleg w Dąbkach

Dąbki to nadzwyczaj malownicza miejscowość uzdrowiskowa, jaka mieści się w pobliżu Morza Bałtyckiego oraz jeziora Bukowo. Miejscowość ta regularnie przyciąga niemało ludzi, które chcą odprężyć się i zrelaksować się.

Jak zaplanować wyjątkowe wakacje w naszym kraju

Analizując wydatki, czasami korzystniejsze mogą wydawać się wakacje w na południu Europy niż w kraju. Spryciarze jednak zwykle sobie radzą. Nasze morze to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak zorganizować niezapomniane wakacje?

Co najbardziej korzystnie poznać na Kaszubach? Jakie atrakcje tam można oczekiwać? Co warto wiedzieć?

Kaszuby to dość specyficzny obszar, ponieważ od wielu wieków nie ma tu jednej stolicy. Istnieje aż siedmiu kandydatów do takiego miana. Każde z nich prześciga się w zasługach dla kaszubskiej społeczności