Tag Archives: analiza

Z jakich powodów nowe firmy kończą działalność tak szybko? Jak sprawić by z naszą firmą tak się nie stało, na co zwrócić uwagę?

Statystyki pokazują smutną prawdę i mówią, że około trzech do czterech na pięć założonych firm upada w pierwszych dwóch latach działalności. Co istotne w tej kwestii, sam moment gdy rejestrujemy firmę, którego obawia się sporo osób, nie jest najtrudniejszy. Częściej jest tak, że trudności powoduje późniejsza działalność, czyli stałe i konsekwentne rozwijanie własnego biznesu. Czemu tak jest? Dlaczego tak dużo firm bardzo szybko kończy swoją działalność?

Nowości w branży przewozowej. Sprawdzone doradztwo transportowe.

Mogłoby się wydawać, że transport na naszym rynku z roku na rok ma się tylko lepiej i rozwija się aktywnie. Spadające ceny paliw oraz ożywienie gospodarcze oraz spadek cen to okoliczności, jakie przekładają się na lepsze powodzenie firm przewozowych i warunki transportowania dóbr, których kilometrówki muszą zostać rozksięgowane. Jednakże zachowanie przewagi w branży transportowej to trudna kwestia.

Możliwości oferowane zamawiającym są na wagę złota

Usługa profesjonalna taka jak audyt bezpieczeństwa informatycznego okazuje się strzałem w dziesiątkę. Opcje oferowane przez bardzo doświadczonych profesjonalistów trafiają do bardzo niemałej grupy odbiorców. Wybór profesjonalnie przygotowanych możliwości jest niezaprzeczalnie owocen nieustannych poszukiwań właściwych rozwiązań. Wciąż powiększają się oferowane klientom możliwości, dlatego mogą wybierać z nich te dla siebie perfekcyjne.


Czy Warszawa to opłacalne miejsce na inwestycje?

Dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości wciąga nowych inwestorów, którzy wkładają swój kapitał w nieruchomości. Oprócz inwestorów kupują również osoby nie mające praktycznej wiedzy na rynku nieruchomościami i nie znające praw w nim panujących. Jednakże bardzo często ich działania są na tyle rozważne i przemyślane, a założona działalność przynosi oczekiwane profity, iż należałoby zadać sobie podstawowe pytanie – jak oni to robią?

Wybór tylko wśród sprawdzonych ofert rynkowych

Jako przedsiębiorcy nasi klienci starają się ciągle być na bieżąco z dawanymi dziś do dyspozycji rozwiązaniami. Wybór wypróbowanych wielokrotnie opcji gwarantuje stuprocentowe zadowolenie z ich jakości, ponieważ dokładamy wielu starań do udoskonalania przedstawianych teraz możliwości. Jeżeli chodzi o analizy i raportowanie, widać doskonałe dopasowanie do zmieniających się jak w kalejdoskopie oczekiwań osób zamawiających. Ciekawe zestawienia analiz i raportów dostępne są w zasięgu ręki.

Kto pragnie prowadzić swój interes na krajową, a może nawet światową skalę, powinien zakupić aplikacje ułatwiające kontakt z klientem

Budowanie świetnych relacji z klientem staje się bardzo ważne, głównie ze względu na perspektywę późniejszej współpracy lub częstotliwość handlowych kontaktów. O ile w małomiasteczkowym spożywczaku o prawidłowe kontakty z kupującymi troszczą się zwłaszcza subiekci, o tyle w przypadku dużych przedsiębiorstw sprawa staje się bardziej skomplikowana. Niełatwo zarządzać samymi telefonami kontaktowymi, a co dopiero mówić o całej dokumentacji, jaka podąża za każdą transakcją sprzedażową. Dlatego menedżerowie inwestują w specjalne aplikacje, znane w świecie biznesu pod krótką nazwą dedykowany crm.

Kim jest aktuariusz i gdzie jest zatrudniany?

Towarzystwa ubezpieczeń mają obowiązek zatrudniać w swojej firmie aktuariusza. Wydawać by się mogło, że gdybyśmy zapytali przechodniów, czym trudni się taka osoba, niewielu znałoby odpowiedź. Nie jest to dziwne, ponieważ w Polsce mało jest osób, które wykonują ten zawód. Warto więc przybliżyć sylwetkę aktuariusza.