Tag Archives: ankieta

Jak przeprowadzać ankiety wśród Polaków?

Ludzie są bardzo różni – może w Polsce tego nie widzimy, choćby dlatego, że przecież Polska jest państwem, w którym w zasadzie mieszkają głównie Polacy, zbyt wielu emigrantów z przykładowo Syrii nie znajdziemy. W jakim przypadku rzeczywistość jest taka, iż poznanie ludzi jest piekielnie istotne?

Zdania klientów, czyli jak poprawić wyniki sprzedaży

Każdy, kto decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej chce osiągać jak największe wyniki. Nie ma tu znaczenia, czy proponuje się książki, ubrania czy proponuje się mogące zadowolić najbardziej wybrednych klientów usługi fryzjerskie – zdanie klientów zawsze jest istotne. Aby je poznać, zlecić można badania marketingowe. Badanie satysfakcji klientów wykonać można rzecz jasna samodzielnie.

Jakie są rodzaje wywiadów oraz jak wiele zarabia dobry copywriter?

W artykule poruszymy aktualnie trzy ważkie kwestie, które często zaprzątają umysły wielu osób. A więc jakie rodzaje wywiadów możemy wyróżnić, jak dużo zarabia copywriter oraz gdzie wolno znaleźć sklepy akceptujące bitcoiny.

Badania rynku proste i skuteczne jak nigdy wcześniej

Obecny konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu pozostaną na nim tylko firmy świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Zalecanym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych należy wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron internetowych.