Tag Archives: ankieta

Zdania klientów, czyli jak poprawić wyniki sprzedaży

Każdy, kto podejmuje decyzję o otworzeniu własnej działalności gospodarczej pragnie osiągać jak najlepsze wyniki. Niezależnie od tego, czy proponuje się książki, galanterię skórzaną czy proponuje się mogące zadowolić najbardziej wybrednych klientów usługi fryzjerskie – zdanie klientów zawsze jest ważne. Aby je poznać, sięgnąć można po badania marketingowe. Badanie satysfakcji klientów wykonać można rzecz jasna samodzielnie.

Jakie są rodzaje wywiadów oraz jak wiele zarabia dobry copywriter?

W artykule poruszymy aktualnie trzy ważkie kwestie, które nieraz zaprzątają umysły wielu osób. A więc które rodzaje wywiadów zdołamy wyróżnić, ile zarabia copywriter oraz gdzie można odszukać sklepy akceptujące bitcoiny.

Jak przeprowadzać ankiety wśród Polaków?

Ludzie są różni – może w naszym kraju tego nie widać, choćby dlatego, że w końcu Polska jest takim krajem, gdzie w zasadzie mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu emigrantów z powiedzmy Chin nie znajdziemy u nas. W jakim przypadku rzeczywistość jest taka, iż poznanie ludzi jest wielce istotne?

Badania rynku proste i skuteczne jak nigdy wcześniej

Obecny konkurencyjny rynek sprawia, że w dłuższej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Polecanym sposobem na odkrycie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej wykonywanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności serwisów internetowych.