Tag Archives: badania

Pozytywna Zmiana własnego wyglądu

W tych czasach sporo ludzi ma zły nastrój w związku ze swoim wyglądem. Jesteśmy zdenerwowani tym, że nie prezentujemy się jak modelki z gazet. Jednak rzeczywistość jest taka, że te kobiety nie wyglądają jak na okładkach, wyglądają tak naprawdę inaczej.

Satysfakcja pracowników metodą na podwyższenie wydajności przedsiębiorstwa

Prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest banalną sprawą. Prezes bądź częściej dyrektor operacyjny ma obowiązek w swojej organizacji panować nad bardzo wieloma rozlicznymi zagadnieniami. Kieruje on nie tylko stroną finansową firmy, ale również technologiczną a także kadrową. Do głównych obowiązków dyrektora należy zadbanie o efektywność firmy. Można to zrobić na bardzo wiele przeróżnych sposobów, dla przykładu zadbać o to, aby przepływ materiałów i usług między przedsiębiorstwem a światem zewnętrznym zachodził w możliwie bezproblemowy sposób.

Bezpieczny botoks w dłoniach kompetentnego profesjonalisty

W obecnych czasach wygląd ma ogromne znaczenie, tak jak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Znaczne zapotrzebowanie na odmładzanie czyni, że medycyna estetyczna oferuje coraz to lepsze sposoby na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najpopularniejszych są iniekcje z botoksu.

Zadbaj o swój organizm – w jaki sposób pozbyć się niechcianego tłuszczu

Lato zbliża się wielkimi krokami. Pora więc zabrać się za swoją kondycję – poprawić formę, wyrzeźbić ciało i pozbyć się nadprogramowych kilogramów przez które czujemy się ospali jak również ociężali. Sposobów na letnią odnowę jak i powrót do formy jest wiele, począwszy od treningów interwałowych, crossfit czy też specjalne programy odchudzające. A co jeżeli musimy pozbyć się tłuszczu w jak najkrótszym czasie?

Badania zadowolenia i lojalności nabywców

Badania satysfakcji i lojalności konsumentów analizują satysfakcję konsumentów z konkretnego produktu danej firmy. Skala zadowolenia zależy od cech produktu, polityki łączności wiedzionej przez firmę, doznań klienta i jego oczekiwań, wymagań względem towaru.

Mystery shopping – komu to potrzebne?

W obecnych czasach gdy każda organizacja prowadzi zaostrzoną konkurencje, dlatego ważny jest dobór właściwego i ,co najważniejsze, jak najbardziej obiektywnego badania marketingowego. Dobre badania marketingowe w ukażą relację między firmą a klientem i w ten sposób oceni się jakość obsługi klienta.

Czemu w licznych sytuacjach przeprowadzane badania opinii klientów mają tak ogromne znaczenie dla firm.

Każde dobrze zarządzane przedsiębiorstwo dążyć będzie do tego, aby sprzedawać odpowiednio dużo swoich produktów i usług. Sposobów na to jest sporo, część firm idzie idą w kierunku pozyskania jak największej liczby nowych odbiorców, nie przejmując się specjalnie tym, czy będą lojalni, za to inne właśnie na lojalność będą stawiać jako podstawową wartość. Sporo można dyskutować, która z koncepcji będzie odpowiedniejsza, obie będą miały grupę przeciwników i zwolenników.