Tag Archives: balsam

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce każdego mężczyzny, czyli w jakim celu panowie coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu?

Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory przewodzili panowie metroseksualni. Później przyszła kolej na tzw. drwali. Obecnie coraz więcej słyszy się na temat panów, jacy inspirują się stylem… menela. Bez względu na to, jaki z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Chcą być piękni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w kulce dawno odeszły do lamusa. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego pana? Przyjrzyjmy się temu dokładniej…

Zanim wyjdziemy na plażę…

Trzy, dwa, jeden… Odliczanie czas zacząć! Lato zbliża się wielkimi krokami. A w parze z nim promienie słońca i zadbane, opalone ciało. Aby nie opaliło nas w plamy, usuńmy martwy naskórek i wygładźmy ją.

Tajemnice z kobiecej kosmetyczki

Panie niezwykle lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu określa się je mianem płci pięknej. Stąd częściej aniżeli mężczyźni aplikują specyfiki korygujące zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest różnych środków, które przyprawiają ich partnerów o zawroty głowy.

W lecie poza kosmetykami, których używa się na co dzień, wiele kobiet zaczyna myśleć też nad dodatkowymi środkami

Czy można znaleźć na rynku uniwersalny kosmetyk, który będzie odpowiedni do każdego rodzaju cery czy skóry? Niestety, decydując się na zakup konkretnego specyfiku powinno brać się pod uwagę to, jaki mamy rodzaj skóry, jaka jest wrażliwość cery oraz w jakim jest się wieku. Kanały internetowe ,a takżei specjalne programy telewizyjne oferują w takim przypadku sprytne i łatwe rozwiązaniem, jakie pozwala wszystkim klientkom wzbogacić swoją wiedzę i wybrać ten najlepiej działający krem pod oczy.

Jakimi sposobami można sobie radzić z problemami skórnymi, przykładowo takimi jak zmarszczki albo cellulit?

Cellulit jest bardzo trudnym przeciwnikiem do pokonania. Najczęściej pojawia się na brzuchu, udach i piersiach, czyli w takich miejscach, gdzie będzie więcej skóry. W rejonie, w którym się pojawi, powierzchnia skóry zaczyna się robić pomarszczona, a w bardziej zaawansowanych przypadkach pojawiają się różnego rodzaju zgrubienia i grudki. Tak naprawdę im choroba ta jest bardziej zaawansowana, tym więcej wysiłku należy włożyć w jej leczenie.