Tag Archives: balsamy

Czy pozbywanie się zarostu musi stale wyglądać tak samo?

Pielęgnacja skóry mężczyzny to z pewnością niezwykle trudne zadanie. Okazuje się w wielu przypadkach, że obfita część przedstawicieli płci męskiej nie lubi wykorzystywać jakichkolwiek środków ochronnych, szczególnie jeżeli dotyczy to skóry twarzy. Przez większość z nich stosowanie specyfików uznawane jest za mało męskie. Na szczęście sytuacja w ostatnich latach uległa pokaźnej zmianie. Stosowanie wszelkiego rodzaju kremów oraz balsamów jest na porządku codziennym.

Wypróbuj olej jojoba i kremy przeciwsłoneczne – dbaj o swoją skórę

Olej jojoba jest własną strukturą zbliżony do łoju emitowanego przez ludzką skórę. Za mała wielkość sebum cechuje cerę suchą, skłonną do zmarszczek. Dla takiej skóry olejek jojoba wyręcza w pewnym sensie prawdziwe sebum i zapobiega tym samym przesuszaniu skóry. Skóra zostaje należycie nawilżona, jest delikatna i jędrna. Przy przesadnym emitowaniu sebum skóra jest tłusta i skłonna do wyprysków. W takim przypadku olej jojoba działa hamująco na rzeczywiste wydzielanie sebum. Dzięki owej regulacji olej jojoba aktywuje odnowienie komórek cery.

Ogól się z klasą

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy prezent dla faceta? Rzecz jest bardzo prosta: odpowiedni zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie zapewniała facetowi sporo przyjemności. Dobrze samodzielnie złożyć taki zestaw.

Jak zachować zarost w dobrej formie?

W ostatnim czasie dużo mówi się na temat męskiej higieny oraz pielęgnacji. Jeszcze całkiem ostatnio prawdopodobnie, żaden mężczyzna nie wyobrażał sobie wykorzystania dużej ilości kosmetyków, dzięki którym jego skóra została zachowana w dalszym ciągu w nadzwyczaj dobrym stanie. Szczęśliwie, czasy się zmieniły. Należałoby w tym miejscu wspomnieć, że raz za razem większa liczba mężczyzn stosuje codzienne różnorodne specyfiki, dzięki którym kondycja ich skóry stoi na kategorycznie wysokim poziomie.