Tag Archives: Bałtyk

Gdzie zaplanować urlop ze znajomymi lub rodziną? Może domki do wynajęcia na Kaszubach?

Wakacje to okres urlopów. Sporo ludzi już dwa miesiące przed wyjazdem rezerwuje sobie pobyt w jakimś punkcie. Zazwyczaj, zwłaszcza w trakcie upalnych dni, bardzo istotnym czynnikiem jest odległość od wody.

Dni majowe nad Bałtykiem!

Projektowanie czasu wolnego to miłe zajęcie. Oczywiście, o ile wyjazd planuje się na kilka miesięcy przed terminem. Wybieranie lokalizacji na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to fatalny pomysł, który zapewni tylko dużo stresu. Dlatego zastanów się nad majówką już dzisiaj. My polecamy ciekawe rozwiązanie: majówka nad morzem.

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj siłę miast , nasyć się kolorami natury, uwolnij wyobraźnię poszukiwacza

Delikatny piasek, parasol i leżak… Powoli przychodzi lato. Klimat urlopowego wypoczynku sprawia, że coraz częściej zastanawiamy się gdzie jechać nad morze? Polska to kraj niezwykły, obdarowany pięknymi i przeróżnymi krajobrazami.

Jakie atrakcje czekają tego lata na wczasowiczów, którzy podróżują nad polskie morze

Morze Bałtyckie, pomimo że nie tak ciepłe jak zatoki Morza Śródziemnego i należące do jednych z najmocniej zanieczyszczonych zbiorników wodnych w Europie, przyciąga każdego roku nie tylko turystów z naszego kraju, ale i z ościennych państw. O urokach tamtejszych plaż śpiewali kiedyś słynni piosenkarze. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat dużo się zmieniło, ale i dzisiaj, tak jak przed laty, mewy kreślą ósemki nad nadmorskimi plażami.

Jakiego rodzaju atrakcje i rozrywki oferuje odwiedzającym Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z największych a równocześnie bardzo popularnych miast nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Leży on w północno-zachodniej części naszego kraju, nad ujściem Odry do morza. Jego lokalizacja sprawiła, że jest on obecnie bardzo istotnym punktem na handlowej mapie tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne szlaki kupieckie.

Jakie atrakcje mają do dyspozycji turyści którzy zamierzają spędzić wakacyjny urlop w Polsce

Polska ma tę ogromną zaletę, że zaoferować może turystom niezwykle różnorodne miejsca, w których mogą wypocząć. Całe południe kraju to bardzo piękne, w wielu miejscach dzikie i niedostępne góry, w jakich spędzić można aktywnie czas w zasadzie w każdym okresie roku.

Jak przygotować się na idealne wakacje w 2016 roku z dziećmi lub bez?

Luty to w wielu korporacjach czas, w którym należy zgłosić deklarowane dni wypoczynku. Nie bywa to jednak proste. Trudno albowiem przewidzieć wpływ zmiennych, które mają niewątpliwy wpływ na udany odpoczynek. Najczęściej planowany czas na wypoczynek to okres wakacji.