Tag Archives: Bałtyk

Jakiego rodzaju atrakcje i rozrywki oferuje odwiedzającym Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z największych a równocześnie bardzo popularnych miast nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Położony on jest w północno-zachodniej części Polski, nad ujściem Odry do morza. Jego lokalizacja sprawiła, że stał się bardzo istotnym punktem na handlowej mapie tej części Europy, przed wiekami przebiegały przez to miasto liczne kupieckie szlaki.

Jakie atrakcje czekają tego lata na wczasowiczów, którzy podróżują nad polskie morze

Morze Bałtyckie, pomimo że nie tak ciepłe jak Morze Egejskie i należące do jednych z najbardziej zanieczyszczonych akwenów Europy, przyciąga każdego roku nie tylko turystów z naszego kraju, lecz i z sąsiednich państw. O malowniczości tamtejszych plaż śpiewali niegdyś sławni piosenkarze. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat sporo się zmieniło, lecz i dzisiaj, tak jak przed laty, mewy kreślą ósemki nad nadmorskimi brzegami.

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj siłę miast , nasyć się kolorami natury, uwolnij wyobraźnię poszukiwacza

Ciepły piasek, parasol i leżak… Nadchodzi lato. Aura urlopowego relaksu powoduje, że coraz chętniej zastanawiamy się gdzie jechać nad morze? Polska to kraj niezwykły, obdarowany cudownymi i różnorodnymi krajobrazami.

Dni majowe nad Bałtykiem!

Planowanie dni wolnych to naprawdę przyjemne zajęcie. Oczywiście, o ile urlop obmyśla się na kilka miesięcy przed terminem. Szukanie lokalizacji na majowy urlop w kwietniu to kiepski pomysł, który przyniesie jedynie dużo nerwów. Dlatego zastanów się nad majowym wolnym już dziś. My polecamy dobry wybór: majówka nad morzem.

Święta nad Bałtykiem

Przestrzeganie obyczajów to dobra rzecz, pomaga znaleźć pewnik w życiu. Czasami jednak miło jest odrzucić schematy i przedsięwziąć coś zupełnie wyjątkowego. Z tego powodu świetnym pomysłem na nadchodzący rok może okazać się Wielkanoc nad morzem!

Noclegi nad morzem, które dobrze będzie rezerwować przed Świętami Wielkanocnymi

Zbliżające się Święta Wielkanocne o wiele bardziej motywują do tego, żeby wyjechać gdziekolwiek i kilka dni spędzać w innych niż do tej pory warunkach. I rzeczywiście, jest sporo osób korzystających z tej opcji. Tego typu osoby między innymi z chęcią wyjeżdżają w góry albo nad Bałtyk. Aczkolwiek, tendencja przedstawia się tak, iż podczas gdy Święta Bożego Narodzenia sporo ludzi spędza w górach, tak kwatery nad morzem dobrze będzie zarezerwować przed Wielkanocą.

Dokąd warto dziś wybrać się nad morze?

Chcąc postawić dzisiaj na szczególnie korzystne cenowo noclegi Kołobrzeg wychodzi naprzeciw wymaganiom zainteresowanych i proponuje w pełni dostosowaną do kryteriów, stawianych dzisiaj przez klientów bazę propozycji do wyboru. Wczasy nad morzem w Polsce to często wybierane przez naszych rodaków miejsce do spędzenia wczasów. Gwarantowany wypoczynek i rewelacyjna baza gastronomiczna czy rozrywkowa to luksus, na który możesz pozwolić sobie dzisiaj i Ty!