Tag Archives: Bałtyk

Jaki kwaterunek wybierają ludzie biznesu, kiedy udają się nad nasze rodzime morze czy to w celach zawodowych, czy tych prywatnych

Zagrożenie terroryzmem wzrasta i nie każdy turysta pragnie podejmować ryzyko i wybierać się np. do Maroka. Niektórzy faceci, a szczególnie głowy rodzin, nie mają także chęci wyjeżdżać na urlop do Grecji, ze względu na problemy finansowe tego kraju. Gdy politycy czy ministrowie obserwują, co dzieje się nad Morzem Śródziemnym, to radzą mieszkańcom naszego kraju zmienić kierunek wycieczek. Równocześnie przekonują, że Morze Bałtyckie może być tak samo atrakcyjne, jak egipskie plaże.

Perfekcyjne rozwiązanie na wypoczynek nad polskim morzem

Perfekcyjne miejsce na spędzanie wakacji, które jako pierwsze będzie się nasuwało na myśl, to oczywiście morze. Wiadomo, że nie każdy kocha morze, ale to najczęstsze pierwsze skojarzenie.

Jakiego rodzaju atrakcje i rozrywki oferuje odwiedzającym Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z największych a zarazem najpopularniejszych miejscowości nad Bałtykiem jest Szczecin. Leży on w północno-zachodniej części naszego kraju, przy ujściu Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że stał się niezwykle ważnym punktem na mapie handlowej tego regionu Europy, w dawnych czasach przebiegały przez to miasto liczne szlaki kupieckie.

Święta nad Bałtykiem

Przestrzeganie tradycji to dobra rzecz, zapewnia stabilizację w życiu. Czasem jednak dobrze uciec od schematów i przedsięwziąć coś świeżego. Z tej przyczyny świetnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!

Jakie atrakcje czekają tego lata na wczasowiczów, którzy podróżują nad polskie morze

Morze Bałtyckie, pomimo że nie tak ciepłe jak Morze Egejskie i należące do jednych z najbardziej zanieczyszczonych akwenów Europy, przyciąga każdego roku nie tylko turystów z naszego kraju, lecz i z sąsiednich państw. O malowniczości tamtejszych plaż śpiewali niegdyś sławni piosenkarze. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat sporo się zmieniło, lecz i dzisiaj, tak jak przed laty, mewy kreślą ósemki nad nadmorskimi brzegami.

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj siłę miast , nasyć się kolorami natury, uwolnij wyobraźnię poszukiwacza

Ciepły piasek, parasol i leżak… Nadchodzi lato. Aura urlopowego relaksu powoduje, że coraz chętniej zastanawiamy się gdzie jechać nad morze? Polska to kraj niezwykły, obdarowany cudownymi i różnorodnymi krajobrazami.

Dni majowe nad Bałtykiem!

Planowanie dni wolnych to naprawdę przyjemne zajęcie. Oczywiście, o ile urlop obmyśla się na kilka miesięcy przed terminem. Szukanie lokalizacji na majowy urlop w kwietniu to kiepski pomysł, który przyniesie jedynie dużo nerwów. Dlatego zastanów się nad majowym wolnym już dziś. My polecamy dobry wybór: majówka nad morzem.