Tag Archives: Bałtyk

Perfekcyjne rozwiązanie na wypoczynek nad polskim morzem

Najlepsze miejsce na spędzanie wakacji, które jako pierwsze będzie się nasuwało na myśl, to oczywiście Bałtyk. Wiadomo, że nie każdy kocha morze, ale to mimo wszystko pierwsze skojarzenie.

Gdzie zaplanować urlop ze znajomymi lub rodziną? Może domki do wynajęcia na Kaszubach?

Lato jestem czasem wczasów. Sporo osób już dwa miesiące przed wyjazdem bookuje sobie pobyt w jakimś miejscu. Zazwyczaj, przede wszystkim w czasie upalnych dni, dość istotnym wyznacznikiem bywa bliskość od wody.

Jak przygotować się na idealne wakacje w 2016 roku z dziećmi lub bez?

Kwiecień to w wielu przedsiębiorstwach czas, w jakim należy zgłosić deklarowane terminy urlopu. Nie jest to jednak proste. Ciężko albowiem przewidzieć działanie czynników, które mogą mieć wpływ na udany wypoczynek. Najczęściej sugerowany czas na wypoczynek to wakacje.

Komfortowy wypoczynek – Jantar

Jantar to od dawna z chęcią odwiedzana miejscowość rekreacyjna położona nad morzem. Jej ciekawe położenie, w bezpośredniej bliskości lasu iglastego, Mierzei Wiślanej oraz Bałtyku, sprawia że ma wyjątkowo właściwe warunki do pływania i bardzo przyjemny klimat.

Udany i aktywny wypoczynek nad Bałtykiem, czyli jakie atrakcje czekają na nas w nadmorskich miejscowościach

Najczęściej turyści dzielą się na dwie grupy- tych, którzy uwielbiają góry oraz tych, którzy wolą spędzać czas nad morzem. Nic jednak nie staje na przeszkodzie, żeby również nad morzem spędzić czas aktywnie. Wakacje nad Bałtykiem to nie tylko leżenie na plaży, ale również wiele ciekawych atrakcji- także dla rodzin z dziećmi.

Krzyk mew i plusk fal – czyli jak zorganizować urlop nad Bałtykiem

Bałtyckie destynacje w trakcie lata pękają w szwach. Liczba turystów zdaje się rosnąć w każdym roku. Nie zapominajmy, że jeśli planujemy urlop nad polskim morzem, to warto już w tej chwili rozejrzeć się za wolnym pokojem.

Jakiego rodzaju atrakcje i rozrywki oferuje odwiedzającym Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z większych a równocześnie najpopularniejszych miast nad Bałtykiem jest Szczecin. Leży on w północno-zachodniej części Polski, nad ujściem Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że stał się niezwykle istotnym punktem na handlowej mapie tego regionu Europy, w dawnych czasach przebiegały przez niego liczne szlaki kupieckie.