Bangkok, Dubaj – na co się zdecydować?

Dubaj
Gdy zima zaczyna zbliżać się dużymi krokami, porzucamy czarującą, starą Europę i ochoczo wypuszczamy się dalej. Co jest celem naszych podróży? Drogi są dwie – albo tam, gdzie zakładaliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, ale akurat trafiła się nam promocja. W taki sposób wiele osób zaczyna swoje pierwsze wyprawy.

zobacz więcej
Autor: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Tym, którzy stale śnią o odwiedzeniu dalekich zakątków, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje atrakcyjnych wyjazdów: first minute i last minute. Cena wycieczek zazwyczaj odgrywa dużą rolę, lecz jest szczególnie ważną kwestią właśnie gdy dotyczy dalekich wycieczek.

Sprawdź bez zwłoki wpis spod linku (www.goldwasser.pl/restauracja/), ponieważ zapewne zdziwi Cię to, jak bardzo ciekawe treści tam są przedstawione.

Takim dalekim krajem może być Tajlandia. Państwo, które nigdy nie zostało podbite, oszałamia bogactwem świątyń i tajskich rezydencji.

Jednak Tajlandii ciężko się oprzeć z wielu powodów. Przy tajskiej kuchni każda inna wydaje się banalna – takiej mieszanki smaków i zapachów nie odszukamy raczej w żadnym miejscu na świecie, a już z zdecydowanie nie za takie pieniądze. Z racji iż Tajlandia to tani kraj, co jest jego ogromną zaletą. W jej centrum znajdują się zagubione wśród ryżowych pól starożytne królestwa. Południe nęci setkami kilometrów niebiańskich plaż, niedużymi wyspami oraz atrakcjami na każdym poziomie. Górzysta Północ zaprasza na trekkingi, spływy tratwami, wycieczki na słoniach oraz spotkania z niezwykle fascynującymi mniejszościami etnicznymi, które stale żyją tu zgodnie z dawną tradycją. Jeśli mamy zamiar zobaczyć Tajlandię, musimy wpisać w sieci poszukiwany temat: Bangkok last minute, a na pewno ukaże się nam dużo ciekawych ofert.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to czytaj także o podobnej dziedzinie na nowej stronie – odnajdziesz ją w linku poniżej.

/J]

A może wolimy poczuć się jak szejk i odwiedzić Dubaj – najnowocześniejsze miasto świata? Dubaj last minute to światowa stolica luksusu i miasto z przyszłością. Już wiele lat temu przykuł uwagę świata dzięki wymyślny projektom i ambitnym projektom budowlanym. Kilkusetmetrowe budowle i tzw „palmowe” wyspy zrobią na nas ogromne wrażenie. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich również warto wybrać się „po sezonie”. Umożliwia to wyjazd wszystkim osobom, których zwyczajnie nie stać na egzotyczne wojaże – najnowsze oferty na Dubaj last minute.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes