Tag Archives: bank

Co to jest kampania obywatelska oraz co znaczy bankowy tytuł egzekucyjny?

Kampania społeczna oznacza zestaw rozmaitego typu działań, które są zaplanowane w konkretnym okresie i są adresowane do wyznaczonej grupy postaci – grupy docelowej. Celem kampanii społecznej jest doprowadzenie do zmiany myślenia, wzrostu wiedzy lub zmiany zachowania względem określonych problemów obywatelskich.

Kredyt przez internet w ofercie niemalże każdego banku

Chcesz kupić nowy telewizor albo wyskoczyć na zakupowe szaleństwo? Mimo najszczerszych chęci odczułeś dziurę budżetową? Przeważnie w takich chwilach zwracamy się o pomoc do rodzinę. Jednak bywa, że nie mogą nas poratować.

Zamiast kilku, zwykle różnych rat możemy mieć jedną ratę

Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, zagraniczne podróże. Często decydują się na dodatkowe propozycje banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.

Egzekucja z żądań na rachunkach bankowych trasata

Zajęcie rachunku bankowego dłużnika przeprowadzone zostaje z chwilą doręczenia oddziałowi banku zajęcia wierzytelności trasata z tytułu prowadzenia rachunku w banku. Bank zobowiązanym jest zająć rachunek bankowy trasata nawet w przypadku nie wskazania przez wierzyciela dokładnie numeru rachunku bankowego. Wystarcza zatem informacja wierzyciela, że dłużnik może w konkretnym banku mieć rachunek .

Decyzja o wyborze konkretnego banku jest przede wszystkim wielce ważna

Decyzja o wybraniu konkretnego banku jest najbardziej mocno ważna w przypadku wyboru konta dla zakładu produkcyjnego. Pytanie, jakie konto firmowe wybrać, jest szczególnie istotne głównie w kontekście przeprowadzanych później operacji finansowych. Prawie dla każdego oczywiste jest, że banki mają naprawdę zróżnicowane stawki za pojedyncze usługi.

Egzekucja z kredyty na rachunku bankowym trasata

Zajęcie rachunku bankowego trasata zrealizowane zostaje z chwilą doręczenia placówce bankowej zajęcia wierzytelności dłużnika z tytułu prowadzenia rachunku bankowego. Bank zobowiązanym jest zająć rachunek bankowy trasata nawet w przypadku nie wskazania przez wierzyciela dokładnie numeru rachunku bankowego. Starcza więc informacja wierzyciela, iż dłużnik może w konkretnym banku prowadzić rachunek .

Jakie warunki trzeba spełniać, aby nabyć mieszkanie

Decyzja o zakupie mieszkania musi być naprawdę przemyślana. Jest to najczęściej inwestycja na długie lata, więc podjęcie jej pochopnie może mieć duże konsekwencje. Jeśli jednak jesteśmy już zdecydowani na ten krok, warto wiedzieć jakie formalności musimy spełnić.