Tag Archives: bank

Egzekucja z żądań na rachunkach bankowych trasata

Zajęcie rachunku bankowego dłużnika przeprowadzone zostaje z chwilą doręczenia bankowi zajęcia wierzytelności dłużnika z tytułu prowadzenia rachunku bankowego. Bank zobowiązanym jest zająć rachunek bankowy dłużnika nawet w razie nie wskazania przez wierzyciela dokładnie numeru rachunku bankowego. Wystarczy zatem wiedza wierzyciela, iż trasat może w konkretnym banku prowadzić rachunek bankowy.

Sprawdź w jaki sposób banki pracują w w sieci?

Internet jest aktualnie narzędziem, bez jakiego sporo osób nie umie wyobrazić sobie codziennego funkcjonowania. Daje możliwość na poznawanie nowych ludzi, naukę czy komfortowe zakupy. Banki doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że wykonywanie usług w internecie jest koniecznością. Ich propozycja jest w tym względzie coraz bardziej szeroka. Największą popularnością odznacza się rzecz jasna konto internetowe, pozwalające na bieżącą kontrolę posiadanych pieniędzy czy wykonywanie szybkich przelewów bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to dopełnienie innych możliwości internetu.

Kredyt przez internet w ofercie niemalże każdego banku

Chcesz kupić nowy telewizor albo pojechać na upragniony wypoczynek? Sytuacja finansowa hamuje Twoje plany? Przeważnie w takich momentach prosimy o wsparcie znajomych. Ale zdarza się, że spotykamy się z odmową.

W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, gdy marzymy o swoim miejscu na ziemi – mieszkaniu

W pierwszych chwilach pojawia się w głowie krótkotrwała myśl, która po czasie przeistacza się w działanie. Rozpoczynamy poszukiwania, planujemy, a bywa, że dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zaprojektowane ogrody, monitorowane osiedla oraz nowatorskie pomysły.

Czym jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny jest kredytem, za którym nieraz rozglądają się osoby rozpoczynające wspólne życie. Nie tylko po zawarciu związku małżeńskiego, ale także po prostu żyjący razem oraz pragnący mieć własne gniazdko, jakie będą mogli zaaranżować tak, jak zawsze marzyli. Wspomniany kredyt jest znakomitą metodą na to, aby dążenia te zrealizować, rzecz jasna o ile nie dostaliśmy spadku albo nie uzbieraliśmy potrzebnej sumy, co jest niełatwym zadaniem.

Kredyt poprzez Sieć – błyskawicznie, sprawnie i bezpiecznie

Banki oferują swoim Klientom sposobność wykonywania rozmaitych operacji bankowych za sprawą Netu. Dzisiaj internetowe konta oszczędnościowe są użytkowane na wielką skalę, ponieważ dostęp do swojego konta bankowego poprzez internet jest znacznie prostszy i szybszy aniżeli osobiste udanie się do placówki bankowej.

Zamiast kilku, zwykle różnych rat możemy mieć jedną ratę

Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na samochód, mieszkanie, wycieczki. Coraz częściej decydują się na dodatkowe propozycje banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.