Bardzo praktyczne schody strychowe

Schody drewniane marki ZLEM
Porządnie dobrane schody strychowe pozwalają na szybkie i pewne wejście na strych, a jednocześnie można je złożyć, jak ich nie użytkujemy. Sprawdzą się zarówno na poddaszach użytkowanych, jak i takich, na jakie trafiamy sporadycznie. W zależności od pragnień, jest możliwość kupić schody stacjonarne lub zginane, te drugie są szczególnie rekomendowane do poddaszy niezamieszkanych. Można wybrać schody drewniane albo metalowe, a również wyposażone w przyrządy specjalne, jak np. barierka, jaka gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

schody
Autor: BRITOP
Źródło: BRITOP
producent (zobacz produkcja schodów drewnianych) strychowe (produkty najwyższej jakości – popularne produkty) sporządzone są z ogromnej klasy materiałów i zaprojektowane z troską o najmniejsze szczegóły. Dla szczególnie wymagających użytkowników są też schody energooszczędne, których wierzchy zaopatrzono w osprzęt i materiały, zapewniające najwyższą szczelność, dzięki temu ciepło nie ucieka z pomieszczenia na poddasze. Parę kluczowych wielkości pozwala dobrać producent (zobacz schody z jesionu) strychowe do większości wnętrz. Schody strychowe segmentowe tworzą się z kilku części.

Struktura schodów i materiały użyte do tworzenia, zapewniają proste, praktyczne i pewne użytkowanie pomieszczeń strychowych. Struktura montażu umożliwia łatwe dopasowanie drabiny do wielkości pomieszczenia. Po złożeniu „chowają się w stropie”, co przyczynia się do ekonomizacji przestrzeni pomieszczenia. Następnym wariantem schodów strychowych są schody nożycowe. Nożycowa konstrukcja drabinki umożliwia w prosty sposób dobrać jej rozciągłość do wielkości pomieszczenia bez potrzeby docinania. Ponadto umożliwia złożenie drabinki do małych rozmiarów, zapewniając tym samym możliwość zamontowania schodów nożycowych w lukach o niedużych wielkościach.

Schody nożycowe (więcej propozycji) standardowo wyposażone są w pokrywę termoizolacyjną względnie ogniotrwałą, wykonaną z drzewa względnie drewna i metalu. Wmontowany mechanizm w dużej mierze upraszcza obsługę schodów. Pokrywa po odbezpieczeniu otwiera się pomału i jest absolutnie bezpieczna. Również mechanizm blokuje klapę w pozycji otwartej, uniemożliwiając jej samoczynnemu zamknięciu się w toku rozkładania i składania drabinki.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes