Tag Archives: baseny

Tatry zapraszają

Nasze polskie Tatry zwykle są kojarzone z Zakopanem, lecz w rejonie Podkarpacia można namierzyć parę innych miejsc, które warto zwiedzić w wakacje. Przedstawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.

Wczasy oraz wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Przejrzyste morze, rozległe plaże z miękkim, jasnym piaskiem, soczyście zielone rośliny oraz zupełna beztroska – tak ogólnie opisać można cenioną przez podróżnych ze wszystkich zakątków świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka na pewno często stanowi cel wyśnionej podróży

Wakacje dla zdrowia

Na pewno każdy z nas czuje się już przemęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi obowiązkami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod wielką presją. W dobie globalnego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się wreszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu rano jesteśmy zmęczeni.

Białka Tatrzańska

Jeżeli myślisz o wycieczce nad Podhale, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Małopolska chowa w sobie mnóstwo fajnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najtrafniejszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży zaledwie dwadzieścia km od Zakopanego. Jest to cicha i mała wieś górska, która oferuje mnóstwo atrakcji dla turystów.

Zadbaj o siebie w trakcie wakacyjneej podróży

Czas wakacyjny to dla wielu z nas świetna okazja, by wreszcie zatroszczyć się o swoje zdrowie, także psychiczne. Zazwyczaj, w przeciągu całego roku jesteśmy zabiegani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, aby w odpowiedni sposób zatroszczyć się o siebie. W dodatku, jesteśmy cały czas nastawieni na niemiłe sytuacje, które w negatywny sposób odbijają się na naszym zdrowiu. Nasza codzienna dieta również nie zachwyca. Dostarczamy naszym komórkom zbyt mało ważnych witamin i minerałów, przez co czujemy się przemęczeni. Także z tego powodu szybciej zapadamy na rozmaite choroby.