Tag Archives: baseny

Białka Tatrzańska

O ile myślisz o wyjeździe w Tatry, zastanów się, czy nie warto zwiedzić inne miejsce niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr kryje w sobie wiele fajnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży zaledwie 20 kilometrów od Zakopanego. Jest to cicha i niewielka miejscowość wypoczynkowa, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Wakacje dla zdrowia

Z pewnością każdy z nas jest już znużony wiecznym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W dobie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do swojego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów na drugi dzień budzimy się niewyspani.

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry najczęściej są łączone z Zakopanem, ale w tym rejonie można napotkać parę innych miejscowości, które trzeba odwiedzić w wakacje. Prezentujemy dwa najciekawsze miasteczka, które rekomendujemy w tegoroczne lato.

Wczasy oraz wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Błękitne morze, rozległe plaże z drobnym, czystym piaskiem, soczyście zielone rośliny i zupełna wolność – tak ogólnie opisać można cenioną przez turystów ze wszystkich zakątków świata wyspę na Morzu Karaibskim. Każdy ma jakieś marzenia podróżnicze, a Jamajka na pewno często stanowi cel upragnionej podróży

Zadbaj o siebie w trakcie wakacyjneej podróży

Wakacje to dla większości z nas najlepsza okazja, aby w końcu zadbać o własne zdrowie, także psychiczne. Najczęściej, w przeciągu całego roku jesteśmy zaganiani i nie mamy najzwyczajniej czasu, aby w odpowiedni sposób zająć się sobą. Na dodatek, bywamy bez przerwy narażeni na niemiłe sytuacje, które źle odbijają się na naszym zdrowiu. Nasz codzienny jadłospis również nie zachwyca. Dostarczamy naszym komórkom zbyt mało niezbędnych substancji odżywczych, dlatego czujemy się przemęczeni. Także z tego powodu szybciej dopadają nas sezonowe choroby.