Tag Archives: baseny

Białka Tatrzańska

O ile myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko dwie dziesiątki kilometrów od Zakopanego. Jest to zaciszna i niewielka wieś turystyczna, która oferuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Wakacje dla zdrowia

Na pewno każdy z nas czuje się już znużony nieustannym pośpiechem i powszednimi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i żyjemy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu na drugi dzień budzimy się zmęczeni.

Tatry zapraszają

Nasze polskie Tatry zazwyczaj są kojarzone z Zakopanem, lecz w na Podhalu można napotkać parę innych miejscowości, które warto odwiedzić w wakacje. Omawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.

Wczasy oraz wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Błękitne morze, obszerne plaże z drobnym, jasnym piaskiem, soczyście zielone krzewy i drzewa i zupełna wolność – tak ogólnie opisać można docenianą przez podróżnych ze wszystkich zakątków świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia urlopowe, a Jamajka z pewnością nierzadko jest celem wyśnionej podróży

Zadbaj o siebie w trakcie wakacyjneej podróży

Wakacje to dla wielu z nas najlepsza okazja, aby wreszcie zadbać o własne zdrowie, również duchowe. Zwykle, w ciągu całego roku jesteśmy zaganiani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, aby porządnie zająć się sobą. Na dodatek, jesteśmy bez przerwy narażeni na stresujące sytuacje, które negatywnie odbijają się na naszym zdrowiu. Nasza codzienna dieta również nie zachwyca. Zapewniamy naszym komórkom za mało koniecznych substancji odżywczych, przez co jesteśmy przemęczeni. Również z tego powodu łatwiej dopadają nas różne choroby.