Tag Archives: baseny

Białka Tatrzańska

Jeżeli myślisz o wyjeździe nad Podhale, przemyśl, czy nie warto odwiedzić inne miejsce niż popularne Zakopane. Podhale chowa w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która leży tylko dwie dziesiątki km od Zakopanego. Jest to spokojna i mała wieś wypoczynkowa, która zapewnia wiele atrakcji dla przyjezdnych.

Zadbaj o siebie w trakcie wakacyjneej podróży

Okres letni to dla większości z nas doskonała okazja, by wreszcie zadbać o własne zdrowie, także psychiczne. Zazwyczaj, w ciągu całego roku bywamy zaganiani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, aby w odpowiedni sposób zająć się sobą. W dodatku, jesteśmy cały czas narażeni na stresujące sytuacje, które źle odbijają się na naszym samopoczuciu. Nasza codzienna dieta pozostawia wiele do życzenia. Zapewniamy naszym komórkom za mało koniecznych witamin i minerałów, przez co czujemy się przemęczeni. Także z tego powodu łatwiej zapadamy na sezonowe choroby.

Wczasy oraz wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Błękitne morze, obszerne plaże z miękkim, czystym piachem, obłędnie zielone palmy oraz całkowita swoboda – tak krótko opisać można docenianą przez urlopowiczów z całego świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia podróżnicze, a Jamajka na pewno nierzadko jest celem wyśnionej podróży

Wakacje dla zdrowia

Na pewno każdy z nas czuje się już znużony nieustannym pośpiechem i powszednimi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i żyjemy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu na drugi dzień budzimy się zmęczeni.

Tatry zapraszają

Nasze polskie Tatry zazwyczaj są kojarzone z Zakopanem, lecz w na Podhalu można napotkać parę innych miejscowości, które warto odwiedzić w wakacje. Omawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.