Tag Archives: BHP

O firmowe narzędzia trzeba dbać

Kiedy wybieramy się do fryzjera czy kosmetyczki to liczymy na to, że wszystko, co będzie używane do pracy z nami jest sterylnie czyste. Owszem zapewne to nie za każdym razem są zabiegi, które ingerują w naszą skórę, jednak nikt nie chce po wizycie w jakimkolwiek gabinecie dostać jakiegoś uczulenia lub czegoś gorszego. Z tego powodu tak istotne jest, żeby fryzjerzy i kosmetyczki miały sterylizator kosmetyczny.

Ekwiwalent za czyszczenie odzieży roboczej oraz skierowanie na badania lekarskie – co dobrze jest mieć na uwadze?

Na zatrudniającym, ale również na zatrudnionym, ciąży wiele obowiązków. Wśród nich wskazać musimy ekwiwalenty związane z odzieżą roboczą oraz badania lekarskie. Osobliwość pewnych stanowisk jest związana z tym, że pracownik nie wykonuje swojej pracy we własnym ubraniu. Chodzi o to, by uniknąć jego zniszczenia czy też zabrudzenia.

Scc, system zarządzania jakością iso w organizacji

Każda osoba, która jest zatrudniona uważa, że szef powinien stworzyć jej właściwe warunki pracy, mówią o tym zasady BHP. Jednak w obecnych czasach słychać też o scc, czyli certyfikacie, który ma za zadnie zmniejszyć liczbę wypadków w przedsiębiorstwach. Jest to sprawdzenie systemu zasad i norm zapisanych w BHP.

Jak we właściwy sposób zarządzać firmą?

Na konkretne zarządzanie przedsiębiorstwem wpływa kilka istotnych czynników. Każdy z nich musi być ze sobą prawidłowo połączony. Służy temu dopasowany system zarządzania. W konkretnej działalności gospodarczej działają trzy systemy zarządzania: zarządzanie komfortem pracy, przyrodą i jak wiadomo jakość. Systemy te nie są w staniefunkcjonować oddzielnie, powinny być ze sobą zespolone w jedne system. Aby to umożliwić utworzony został zintegrowany system zarządzania.