Tag Archives: BHP

Scc, system zarządzania jakością iso w organizacji

Każda pracująca osoba uważa, że szef powinien stworzyć jej właściwe warunki pracy, jest to zapisane między innymi w zasadach BHP. Ale w dzisiejszych czasach słychać również o scc, czyli certyfikacie, który ma za zadnie zmniejszyć liczbę wypadków w przedsiębiorstwach. Jest to zbadanie systemu zasad i norm , które obowiązują w firmie.

Jak we właściwy sposób zarządzać firmą?

Na odpowiednie zarządzanie firmą wpływa kilka istotnych czynników. Każdy z nich powinien być ze sobą prawidłowo połączony. Służy temu odpowiedni system zarządzania. W każdym przedsiębiorstwie funkcjonują trzy systemy zarządzania: zarządzanie komfortem pracy, środowiskiem i oczywiście jakość. Systemy te nie są w staniefunkcjonować oddzielnie, muszą być ze sobą połączone w jedne system. Aby to stworzyć stworzony został zintegrowany system zarządzania.

O firmowe narzędzia trzeba dbać

Gdy idziemy do fryzjera albo kosmetyczki to wierzymy w to, że wszystko, co zostanie użyte przy pracy z nami jest sterylnie czyste. Owszem może to nie za każdym razem są zabiegi, które doprowadzają do głębszego kontaktu ze skórą, jednak nikt nie chciałby po odwiedzinach w którymkolwiek gabinecie dostać jakiejś choroby. Dlatego tak ważne jest, by fryzjerzy i kosmetyczki posiadały sterylizator kosmetyczny.

Ekwiwalent za czyszczenie odzieży roboczej oraz skierowanie na badania lekarskie – co dobrze jest mieć na uwadze?

Na zatrudniającym, ale również na pracowniku, ciążą liczne obowiązki. Wśród nich wymienić musimy ekwiwalenty związane z odzieżą roboczą oraz badania lekarskie. Osobliwość niektórych stanowisk jest związana z tym, że zatrudniony nie realizuje swojej pracy w swojej odzieży. Chodzi o to, by uniknąć jego zniszczenia czy też zabrudzenia.