Tag Archives: bilety

Jak wyjechać na drugi koniec świata i nie stracić przy tym zbyt dużo gotówki? Czy jest to w ogóle możliwe?

Przeważnie, kiedy planujemy jechać gdzieś dalej, to zderzamy się z perspektywą poniesionych kosztów. Pewnie nie trzeba wspominać o opłatach za hotele, przejazdy i wejścia do atrakcji turystycznych, problemy tego typu zaczynają się już na lotnisku, kiedy trzeba kupić bilet, żeby dostać się do wymarzonego miejsca. Ceny są na tyle zaporowe, że rezygnujemy z podróży zadowalając się czymś mniej atrakcyjnym. Tymczasem istnieją sposoby, żeby lecieć na drugi koniec świata za całkiem atrakcyjną cenę. Ale jak to zrobić?

Dobre linie lotnicze

W nowym tysiącleciu wybranie dobrych linii lotniczych nie bywa zazwyczaj rzeczą łatwą. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Czy lepiej wybierać tanie oraz niepewne linie lotnicze czy takie sprawdzone, jak przykładowo LOT i znane od wielu lat? Najsensowniej podczas takiego typu niełatwego wyboru kierować się rozsądkiem lub opiniami jedynie cenionych i sprawdzonych fachowców.

Jak latać płacąc niewiele?

Przemieszczanie się samolotem w dzisiejszej dobie przeżywa swój bez wątpienia najlepszy okres. Wszystko za sprawą tego, iż od co najmniej kilku lat w naszym kraju swoją działalność prowadzą ekonomiczne linie lotnicze, które cechują się niskimi cenami biletów.

Obniżamy koszty podróży – krótki poradnik

Odległe części świata są kuszące dla wielu osób, niestety, znaczne koszty podróży nierzadko uniemożliwiają spełnianie podróżniczych pragnień. Największą część środków pochłaniają zwykle koszty transportu, warto więc szukać rozwiązań, które zmniejszą wydatki na samolot. Dzięki temu będziemy mogli podróżować częściej i do bardziej odległych miejsc.

Z jakiego powodu loty samolotem są tak niezwykłe?

Właśnie wkraczamy w ostatni etap sezonu letniego. Jeszcze trochę i licealiści powrócą do książek oraz szarej codzienności. Jeżeli jednakże ktoś nie miał okazji przeżyć jeszcze wakacyjnego wypadu, to czas najwyższy, aby odrobić te zaległości.Na zakup turnusu w biurze podróży z pewnością będzie już za późno. Poza tym, nie łudźmy się, statystycznego polskiego nastolatka albo studenta nie stać na „wypasione” wycieczki all inclusive na modnej egzotycznej wyspie. Całe szczęście, młodzież ma mnóstwo pomysłów na to, jak zorganizować tanie wakacje, które będą równocześnie niezapomniane.

Transport turystyczny osób. Tylko ciekawostki

Na pewno większość osób ma już za sobą urlopowy wyjazd. Rodziny z dziećmi są zmuszone wyjeżdżać na wczasy w sezonie letnim, ponieważ już na początku września dzieci powracają do nauki. A szkoda, wyjazd właśnie w tym miesiącu to fantastyczna sprawa. Po pierwsze, na znanych szlakach turystycznych nie spotkamy już takich tłumów. Poza tym, można mieć nadzieję na niższe ceny, niż w szczycie sezonu. Czar wrześniowych wypadów doceniająstudenci, którzy najczęściej właśnie w tym miesiącu jadą na zasłużony wypoczynek. Wrzesień obfituje w wyjątkowo piękne dni, kiedy w powietrzu czujemy już zbliżającą się wielkimi krokami jesień, ale słońce wciąż miło grzeje.