Tag Archives: broda

Golenie twarzy – jakim sposobem ta czynność była przeważnie wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Zarost na twarzy jest obecnie bardzo modny. Swój renesans przeżywają wąsy i brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie generuje już żadnych kłopotów, gdyż nowoczesny mężczyzna ma do dyspozycji dużo wygodnych rozwiązań.

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Kiedyś mężczyźni chodzili do golibrody albo sami się golili. Nie było dawniej takich urządzeń jak obecnie, ale była brzytwa i mężczyźni nie mieli z tym kłopotów. Ich skóra może chwilę po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko prezentowało się jak trzeba.

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Współczesny mężczyzna to człowiek dbający o siebie. Obecnie do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie panie, ale też mężczyźni. To ważne, bo wreszcie mężczyźni mają ochotę o siebie zadbać. Dlatego są produkowane męskie kosmetyki, które okazują się ulubieńcami wielu mężczyzn.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią faceci, żeby utrzymać ją w formie? Okazuje się, że wykonują dość sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.

Męski zarost – jakie trendy są współcześnie najpopularniejsze i jak o niego odpowiednio zadbać?

Współcześnie mężczyźni nie wstydzą się już troski o własny wygląd zewnętrzny. Jest to całkowicie normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie chodzi do kosmetyczek lub korzysta z oferty salonów medycyny estetycznej. Podstawowe znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, aby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Obecnie niezwykle modne są wszelkiego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności całkowicie wygolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego dbać?