Tag Archives: broda

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Kiedyś mężczyźni chodzili do golibrody lub samodzielnie się golili. Nie było wtedy takich narzędzi jak teraz, ale była brzytwa i panowie nie mieli z tym kłopotów. Ich skóra może jakiś czas po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko wyglądało jak trzeba.

Golenie twarzy – jakim sposobem ta czynność była przeważnie wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Zarost na twarzy jest współcześnie naprawdę modny. Swoje odrodzenie przeżywają wąsy oraz brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie sprawia już większych kłopotów, ponieważ dzisiejszy mężczyzna ma do dyspozycji wiele pomocnych rozwiązań.

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Dzisiejszy mężczyzna to człowiek zadbany. Obecnie do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie panie, ale też panowie. To istotne, bo w końcu mężczyźni mają ochotę o siebie zadbać. Dlatego są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubieńcami wielu mężczyzn.

Męski zarost – jakie trendy są współcześnie najpopularniejsze i jak o niego odpowiednio zadbać?

Mężczyźni starają się dziś troszczyć się o swój wygląd. Jest to najzupełniej normalnie i coraz więcej mężczyzn regularnie chodzi do kosmetyczek lub korzysta z zabiegów salonów medycyny estetycznej. Podstawowe znaczenie w męskim wyglądzie ma naturalnie zarost. Warto o niego zadbać tak, aby prezentował się schludnie i estetycznie. Współcześnie nadzwyczaj modne są różnego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności gładko wygolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego dbać?

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście nie jest to prawdą. Co robią faceci, żeby utrzymać ją w formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem dużo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.