Tag Archives: broda

Męski zarost – jakie trendy są współcześnie najpopularniejsze i jak o niego odpowiednio zadbać?

Mężczyźni starają się współcześnie dbać o własny wygląd. Jest to najzupełniej normalnie i coraz więcej mężczyzn regularnie chodzi do kosmetyczek czy korzysta z dobrodziejstw salonów medycyny estetycznej. Podstawowe znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, aby prezentował się schludnie i estetycznie. Dziś nadzwyczaj modne są różnego rodzaju brody oraz wąsy. Po latach popularności całkowicie wygolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego zadbać?

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Współczesny mężczyzna to mężczyzna dbający o siebie. Obecnie do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie kobiety, ale również panowie. To ważne, bo wreszcie mężczyźni chcą o siebie zadbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubionymi kosmetykami wielu mężczyzn.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią panowie, by utrzymać ją w ryzach? Okazuje się, że wykonują dość sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku przyrządów.

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Kiedyś mężczyźni zjawiali się u golibrody albo sami się golili. Nie było dawniej takich narzędzi jak obecnie, ale była brzytwa i panowie dawali radę. Ich skóra może jakiś czas po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po kilkunastu minutach wszystko prezentowało się jak należy.

Golenie twarzy – jakim sposobem ta czynność była przeważnie wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Zarost na twarzy jest współcześnie naprawdę modny. Swoje odrodzenie przeżywają wąsy oraz brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie sprawia już większych kłopotów, ponieważ dzisiejszy mężczyzna ma do dyspozycji wiele pomocnych rozwiązań.