Tag Archives: broda

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Dawniej panowie chodzili do golibrody lub sami się golili. Nie było kiedyś takich urządzeń jak teraz, ale istniała brzytwa i mężczyźni dawali radę. Ich skóra może chwilę po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po kilkunastu minutach wszystko prezentowało się jak należy.

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Współczesny mężczyzna to mężczyzna dbający o siebie. Obecnie do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie panie, ale też mężczyźni. To ważne, bo wreszcie mężczyźni mają ochotę o siebie zadbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubionymi kosmetykami wielu mężczyzn.

Golenie twarzy – jakim sposobem ta czynność była przeważnie wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Zarost na twarzy jest dzisiaj naprawdę popularny. Swój renesans przeżywają wąsy i brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie generuje już jakichkolwiek kłopotów, jako że nowoczesny mężczyzna ma do dyspozycji wiele komfortowych rozwiązań.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się modeluje, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią panowie, by utrzymać ją w ryzach? Okazuje się, że wykonują całkiem sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Męski zarost – jakie trendy są współcześnie najpopularniejsze i jak o niego odpowiednio zadbać?

Współcześnie mężczyźni nie wstydzą się już troski o własny wygląd zewnętrzny. Jest to całkowicie normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie chodzi do kosmetyczek lub korzysta z oferty salonów medycyny estetycznej. Podstawowe znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, aby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Obecnie niezwykle modne są wszelkiego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności całkowicie wygolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego dbać?