Tag Archives: broda

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robiło

Kiedyś mężczyźni chodzili do golibrody lub samodzielnie się golili. Nie było wtedy takich narzędzi jak dziś, ale była brzytwa i panowie dawali radę. Ich skóra może chwilę po goleniu była zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko prezentowało się jak trzeba.

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – ile powinieneś o nich wiedzieć

Dzisiejszy mężczyzna to mężczyzna dbający o siebie. W dzisiejszych czasach do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie kobiety, ale też mężczyźni. To istotne, bo w końcu mężczyźni chcieliby zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które okazują się ulubionymi kosmetykami wielu panów.

Co robią panowie, by utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują całkiem sporo zabiegów i wykorzystują różne akcesoria.

Dużo ludzi uważa, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście to kompletna bzdura. Co robią faceci, aby utrzymać ją w ryzach? Wygląda na to, że wykonują całkiem dużo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Golenie twarzy – jakim sposobem ta czynność była przeważnie wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Obecnie zarost na męskiej twarzy cieszy się ogromną popularnością. Swoje odrodzenie przeżywają wąsy i brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie nastręcza już jakichkolwiek kłopotów, gdyż współczesny mężczyzna ma do dyspozycji wiele funkcjonalnych rozwiązań.

Męski zarost – jakie trendy są współcześnie najpopularniejsze i jak o niego odpowiednio zadbać?

Współcześnie mężczyźni nie wstydzą się już troski o własny wygląd zewnętrzny. Jest to całkowicie normalnie i coraz więcej mężczyzn chętnie chodzi do kosmetyczek lub korzysta z oferty salonów medycyny estetycznej. Podstawowe znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, aby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Obecnie niezwykle modne są wszelkiego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności całkowicie wygolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego dbać?