Tag Archives: brutto

Jak liczyć brutto na netto jeśli idzie o wypłatę?

Najtrudniejsze okazują się być początki. Należy wspomnieć o tym, że zawsze najtrudniejsze będą początki, zwłaszcza gdy idzie o prowadzenie firmy. Mamy szansę wtedy prosić o pomoc, tak abyśmy ciągle posiadali wszystko właściwie wytłumaczone, ponieważ wówczas będziemy mieli świadomość, że nie będziemy robić błędów, które mogą nas wiele kosztować i które mogą nas pogrążyć, jeszcze zanim na dobre rozkręcimy własną firmę.

Programy przydatne dla działu księgowości.

Narzędzia przydatne dla księgowej w firmie. Między innymi: kalkulator vat, minimalne wynagrodzenie 2015 oraz księgi rachunkowe.

W sytuacji gdy prowadzimy własną firmę, na co dzień trzeba radzić sobie z fakturami – zarówno gdy kupujemy towar, jak i sprzedajemy. Uczestnicząc w transakcjach sprzedaży i zakupu, powinniśmy sprawnie poruszać się między wartościami netto-brutto.

Niezbędne pracownikom informacje na temat zatrudnienia

W sieci stale pojawiają się niezbędne informacje na tematy istotne dla pracowników. Dzięki ciągłemu dostarczaniu informacji na ten temat można spokojnie zbierać przydatne dla siebie odpowiedzi na ważne pytania. Wówczas zostają rozwiane rozmaite wątpliwości, m.in. te dotyczące minimalnego wynagrodzenia, urlopu wychowawczego i wysokości składek zus. W dodatku, nie zabraknie też artykułów dotyczących zakładania działalności gospodarczej, jaka może odbywać się też w sieci.