Tag Archives: budownictwo

Domek z drewna to intensywny udział w ochronę środowiska, jak również olbrzymia racjonalność dla jego mieszkańców.

Zaciekawienie dużymi nieruchomościami spada. Ujawniła się moda na małe domy w zabudowie szeregowej bądź bliźniaczej z dość dużymi ogródkami. Konsumenci wybierają oszczędne rozwiązanie – małe domy wielkości około 100 metrów kw. Przekłada się to na oszczędności w trakcie nabywania jak i w codziennym prowadzeniu domu. Zredukowanie powierzchni nie wskazuje obniżenia komfortu.

Znakomite hydroizolacje szyte na miarę

Spora oferta specjalistów spotyka się z dużym uznaniem na rynku. Nasi eksperci gwarantują znakomite warunki współpracy, pełne zadowolenie klientów oraz niemałe zaangażowanie w każdy podejmowany projekt. Wybór możliwości jest zadziwiający, na co już jakiś czas temu zwrócili uwagę nasi klienci. Ich opinia jest dla nas niesamowicie istotna, co ma również znaczny wpływ na rosnącą popularność ofert. Patrząc na hydroizolacje proponowane dzisiaj na rynku, bezproblemowo wpisują się w stawiane przez klientów wymagania.

Jak wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie znaczące parametry powinny mieć?

Ściany dwuwarstwowe są w dzisiejszych czasach w wielu przypadkach używane w toku budowy domu jednorodzinnego i budowy innego typu nieruchomości. Warto więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany i na jakie znaczące parametry ścian dwuwarstwowych trzeba zwrócić baczną uwagę.

Jakie zalety przynosi wybudowanie domku jednorodzinnego?

Dziś wiele osób ma dość spory dylemat jeżeli chodzi o wybudowanie domu jednorodzinnego, a kupowanie mieszkania. Bezspornie zarówno dom jak i mieszkanie mają swoje wartości, nie można jednakże zapomnieć o kilku wadach. Nie zawsze więc łatwo zdecydować się na to czy lepiej osiedlić się w bloku/wieżowcu/kamienicy lub we własnym domu jednorodzinnym.

Stawiajmy na inteligentne budownictwo – nowoczesna technika na wyciągnięcie ręki

Wewnętrzny i zewnętrzny wygląd domu oczywiście może cechować się mocno klasyczną prezencją – jeżeli posiadamy gotówkę, jakby nie patrzeć możemy zakupić nawet klasyczną willę, którą pewnie znamy ze starych polskich filmów. Jednakże jeśli już w rachubę wchodzi aranżowanie wnętrz własnego domostwa i planowanie różnego rodzaju udogodnień, trudno zapomnieć, że jest 2014 rok. Głównie należy napisać nieco więcej o inteligentnym budynku.

Folia budowlana izolacyjna PE i jej rola

Folia budowlana izolacyjna PE jest powszechnie użytkowana w budownictwie. Służy do robienia warstw przeciwwilgociowych posadzki, podłogi czy też wylewki. Folia pe gwarantuje perfekcyjną ochronę i kapitalne zabezpieczenie przed zawilgoceniem. Folia może być używana przy wielu przeróżnych pracach budowlanych.

Czy w istocie inteligentne domy to coś interesującego?

Budownictwo ciągle ulega przeobrażeniom – przecież jeszcze kilka dekad temu mega popularna była w naszym kraju tzw. wielka płyta. Poza tym, wiele osób pamięta jak budowano drewniane domy. W XXI wieku jest inaczej, sporo nowocześniej. I świetnie, że budownictwo w Polsce, ogólnie we wszystkich krajach, znacznie się zmieniło.