Tag Archives: cel

jak wybrać domenę?

Czy twoja firma powinna być widoczna w internecie? Zastanawia się nad tym większość przedsiębiorców. Odpowiedź powinna być tylko jedna – oczywiście, że tak! W tych czasach to absolutnie jasna i oczywista kwestia, strona w internecie to podstawowe narzędzie reklamy dla firmy. Poza tekstami o gałęzi działań można tam zamieścić dane do kontaktu, ofertę, informacje o aktualnościach i mnóstwo innego rodzaju, ważnych informacji.

Droga ku lepszemu z PRINCE2

PRINCE2 – niejedna osoba poruszająca się w środowisku biznesowo-ekonomicznym spotkała się z tym określeniem. Niestety nie wszyscy wiedzą czym tak właściwie jest PRINCE2? Dlaczego warto przejść szkolenie PRINCE2? Jeżeli chcecie Państwo znaleźć odpowiedzi na to oraz inne odnoszące się do tego zagadnienia pytania zapraszam do przeczytania poniższego tekstu.

Biznes w internecie

Czy moja firma powinna być obecna w sieci internetowej? Myśli nad tym większość właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź powinna być tylko jedna – naturalnie, że tak! Obecnie to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w internecie to podstawowe narzędzie reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza wiadomościami o gałęzi działań możemy tam umieścić dane do kontaktu, ofertę, informacje o aktualnościach i bardzo dużo innego rodzaju, ważnych informacji.