Tag Archives: cel

Droga ku lepszemu z PRINCE2

PRINCE2 – niejedna osoba poruszająca się w środowisku biznesowo-ekonomicznym zna tą nazwę przynajmniej ze słyszenia. Niestety nie wszyscy wiedzą czym tak właściwie jest PRINCE2? Dlaczego dobrze jest odbyć szkolenie PRINCE2? Jeśli chcieli byście Państwo poznać odpowiedzi na to oraz inne odnoszące się do tego zagadnienia pytania zapraszam do lektury zamieszczonego niżej artykułu.

jak wybrać domenę?

Czy twoja firma powinna być obecna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli przedsiębiorstw. Reakcja powinna być tylko jedna – oczywiście, że tak! Dziś to absolutnie prosta i oczywista kwestia, strona w sieci to jedno z najważniejszych narzędzi promocji dla firmy. Poza wiadomościami o sektorze działalności można tam umieścić dane kontaktowe, ofertę, informacje o aktualnościach i mnóstwo innego rodzaju, ważnych wiadomości.

Biznes w internecie

Czy moja firma powinna być widoczna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli firm. Odpowiedź powinna być tylko jedna – oczywiście, że tak! Obecnie to absolutnie jasna i oczywista sprawa, strona w internecie to jedno z najważniejszych narzędzi reklamy dla firmy. Poza informacjami o sektorze działalności możemy tam umieścić dane do kontaktu, ofertę, galerię i mnóstwo innego rodzaju, istotnych informacji.