Centrum odpoczynku Bieszczady

Polańczyk - Bieszczady
Bieszczady to coś wiele więcej niż niewielki kawałek Wschodnich Karpat w Polsce. Trzeba więc poddając się czarowi tamtych niezwykłych gór wolności powędrować w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są połoniny, inaczej łąki usytuowane wyżej górnego obrębu lasów, na wysokości ok. 1100 m. Rośnie na niej niezwykle obfita flora porównywalna w charakterze do alpejskiej. Przepiękne bieszczadzkie okolice, zachwycająca natura, czyste górskie powietrze, dodatkowo cisza i równowaga z dala od miejskiego gwaru zapewniają idealny wypoczynek i chwile zapomnienia w rajskim środowisku nieskalanej bieszczadzkiej przyrody.

wodospad - Bieszczady
Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Niebywale obfita i nietknięta przez ludzi przyroda, charakterystyczna dla Bieszczad, zapiera oddech w piersiach i pozostawia niezapomniane wrażenia. Krystaliczne otoczenie i świetny klimat to kolejne przekonujące zalety tego zakątka. Niewielkie odległości od gór i połonin wypoczynek (https://eccotravel.eu/tajlandia/) jest ciekawszy, a mikroklimat ma doskonały wpływ na polepszenie zdrowia. Po długich wspinaczkach można odpocząć w Ośrodku Wypoczynkowym. Można odnaleźć tu ciszę, spokój, posłuchać szmeru drzew i świergotu ptaków i rzeczywiście dobrze odpocząć. Każdy kto tutaj choć raz przyjedzie, na bardzo długo pozostanie zauroczony tym miejscem. Zachwycające krajobrazy, zachwycająca natura, rześkie górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z dala od miejskiego gwaru zapewnią optymalny wypoczynek i momenty zapomnienia w niezwykłym środowisku nietkniętej bieszczadzkiej przyrody sprawdź na .

Piękne otoczenia okalające ośrodek wypoczynkowy Zielona Polana, wyborna kuchnia, spowodują, że każdy moment spędzony w Bieszczadach będzie okazją do relaksu i powrotów. Bieszczady mają w sobie coś starego, coś zamierzchłego, jak gdyby należały do ubiegłej epoki. Niezależnie od pory roku Bieszczady dostarczają niezapomnianych doznań i różnego rodzaju atrakcji. Czas na przyjazd w góry należy wybrać według indywidualnych skłonności i potencjału. Którejkolwiek pory roku nie wybierzemy powitają nas zachwycające widoki i pachnące górskie świeże powietrze.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes