Chcesz zorganizować ważne spotkanie? Pamiętaj, że to wymaga doskonałej lokalizacji

Konferencje oraz spotkania tematyczne towarzyszą w równym stopniu inwestorom, jak i doktorom bądź naukowcom. Organizowanie wspomnianych wydarzeń nie należy do prostych, bo należy zatroszczyć o optymalne miejsce, które okaże się dogodne dla wszystkich uczestników spotkania, jak także zagwarantować im doskonałą obsługę.

Bardzo ważne jest miejsce konferencji

więcej informacji

Autor: Maryland GovPics
Źródło: http://www.flickr.com

Nim podejmie się decyzję, w jakim miejscu zorganizować konferencję, warto wziąć pod uwagę wygodę przybyłych oraz kwestie dojazdu. Spotkanie można zorganizować w jakimś cichym, atrakcyjnym turystycznie miejscu lub zdecydować się na miasto, gdzie nie brak właściwych auli konferencyjnych i bogatej bazy noclegowej. Określając lokalizację konferencji warto wziąć pod uwagę chociażby Poznań, który dał się poznać jako miejsce targów i inwestycji. W mieście nie brakuje przestronnych oraz wygodnych hoteli, w których można znaleźć salę konferencyjną, jak także zatroszczyć się o zakwaterowanie zgromadzonych gości. Aby znaleźć takie miejsce, wystarczy wspomóc się internetem i wpisać w Google „wrocławskie centrum kongresowe wck (http://www.mojekonferencje.pl/wroclaw/hala-stulecia-wroclawskie-centrum-kongresowe-wck-) poznań.

Wybierz naprawdę idealną salę

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Aula, w której planowane będzie spotkanie, powinna spełniać wszystkie nowoczesne standardy. Powinna okazać się przestronna i komfortowa, tak aby bez trudności pomieściła zaproszonych gości. Musi również okazać się dobrze oświetlona, lecz równocześnie mieć szansę zaciemnienia, co będzie pomocne przy wyświetlaniu slajdów lub filmików. Sala musi być także klimatyzowana oraz posiadać dostęp do szybkiego internetu.

Spotkanie z dłuższym pobytem

Wiele konferencji ciągnie się więcej aniżeli jeden dzień, zatem warto przygotować się na wymóg udzielenia zgromadzonym zakwaterowania (więcej). Z tego powodu pomyślną opcją będzie organizacja spotkania w hotelu, który równocześnie zapewni gościom spotkania wygodne pokoje. W Poznaniu ceniony pod tym względem jest zwłaszcza hotel twardowski, który posiada aż siedem dużych i nowoczesnych sal konferencyjnych. Miejsce to plasuje się na szczycie w rankingu hoteli biznesowych. Do swej dyspozycji goście mają nie tylko gustownie i wygodnie wyposażone pokoje, ale też wiele przyjemności, jak choćby basen, sauna czy siłownia.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes