Ciekawe ściany w biurze

images
Jeżeli planujesz sprawić, by twój lokal miał wyjątkową atmosferę, nie myśl o nudnych tapetach. Odtrąć nudne barwy, opuść pędzle. W moim ciekawym artykule udowodnię ci, że jedynym słusznym zakupem są fototapety na ścianę. Z ich pomocą urządzisz mieszkanie w całkowicie nowoczesny sposób.

obraz Van Gogha
Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Wyobraź sobie, że możesz wybrać swoje najpiękniejsze fotki i zlecić wykonanie tapety na ich bazie. Czy to nie wspaniała perspektywa? Ulubiony widok jako tło życia. Hawajskie plaże jako dekoracje ścienne? Proszę bardzo. Ujęcia z niezapomnianych wakacji, przypominające upojne przygody gdzieś daleko? Parę kliknięć i już. Ulubiony piłkarz, gwiazda filmowa, postać z książki? Od dziś mogą patrzeć na ciebie w całym domu!

Fototapety do kuchni —> tutaj mogą przekształcić to pomieszczenie w lokal gastronomiczny z każdego zakątku świata. Wyobraź sobie, że przyrządzasz calzone lub spaghetti, a na ścianie towarzyszy ci widok na cudny apeniński krajobraz. Albo dusisz żabie udka przyprawione dobrym winem na tle wieży Eiffla. Możliwości jest mnóstwo, ogranicza tylko fantazja!

Twoja-galeria.eu - fototapety
Źródło: Twoja-galeria.eu

Z jakiego powodu umieszczać na ścianach reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/3421-lessing-friedrich/) obrazów —> zapraszamy w ogranych ramkach, skoro możesz przenieść ukochany obraz bezpośrednio na tynk? Jeżeli wyślesz plik graficzny w dużej rozdzielczości ludziom robiącym zlecenie, będziesz mógł przyjrzeć się każdemu detalowi malunku. Tą drogą możesz mieć cząstkę Ermitażu i innych słynnych galerii na tapecie swojego salonu albo gabinetu.

Możesz być pewien, że twoje maluchy polubią fototapety na ścianę. Sprawisz dzieciakom olbrzymią radość, obklejając ściany ich pomieszczeń ukochanymi bohaterami z baśni lub barwnymi ilustracjami wyimaginowanych światów. Fototapety dla dzieci pomogą wejść najmłodszym w ich ulubiony świat jak nigdy dotąd. Spytaj swoje latorośle o najlepszą baśń i sprezentuj im fototapetę!

Nie ma co czekać! Wyszukaj już teraz w cyberprzestrzeni zakłady, które oferują wielkoformatowy druk fototapet. Dobierz jeden z tysięcy wystawianych schematów albo daj własne zdjęcie w rozsądnej rozdzielczości. I uczyń ze swoich czterech kątów nowoczesne miejsce, którego bankowo nikt nie skrytykuje!

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes