Tag Archives: ciepło

Ceramika poryzowana to gwarancja, jakości i odporność na lata.

Zanim rozpoczniemy budować upragniony dach nad głową należy podjąć kilka problematycznych oraz istotnych wyborów. Pośród nich jest wybranie tworzywa z którego będzie stawiany nasz budynek.

Sklep z akcesoriami do ogrzewania

To najwyższy czas, by zastanowić się, jak utrzymywać w cieple mieszkania. Przed nami zima, a minione lata pokazały, że te potrafią być nad Wisłą wyjątkowo zimne. W ostatniej dekadzie wielokrotnie wskazania obniżały się poniżej 30 stopni mrozu. Nie trzeba polegać na usługach lokalnej ciepłowni – nie można moderować ciepłoty, włączać i wyłączać grzania.

Skuteczna walka ze śniegiem

Idzie zima. Specjaliści od pogody oceniają, że na przełomie 2012 i 2013 roku spadną wielkie ilości białego puchu. Śniegu ma być więcej, niż w wcześniejszych sezonach. Dobrą informacją jest to, że temperatura nie spadnie wiele stopni poniżej zera.

Od czego powinien zależeć wybór ogrzewania

Ogrzewanie jest zdecydowanie ważna sprawą. Najlepiej je przewidzieć już przy tworzeniu projektu domu. Warto tak je zaplanować, żeby opłaty po zimie nie przyczyniły się do ataku serca. Wybierzmy typ ogrzewania i grzejników. Montaż C.O w domu nie jest raczej prostą sprawą.

Jak wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie znaczące parametry powinny mieć?

Ściany dwuwarstwowe są obecnie nierzadko stosowane podczas budowy domu jednorodzinnego oraz budowy innego rodzaju nieruchomości. Pożądane byłoby więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany i na jakie ważne parametry ścian dwuwarstwowych wypada zwrócić baczną uwagę.

Co to są nagrzewnice powietrza?

W związku z paliwem można wyróżnic kilka rodzajów nagrzewnic. Można ich używać do ogrzania pomieszczeń wszędzie tam, gdzie zawiodły inne sposoby. Dowiedz się, w jakich pomieszczeniach urządzenia te są używane. Co trzeba wiedzieć, żeby optymalnie dopasować nagrzewnice.

Pokój z kominkiem

Kominek w pokoju dziennym pełni rolę ozdobną oraz konkretną. Kominek jest ozdobą, jaka zapewnia ciepło a również jest znakiem domowego ogniska, skupiającego wokół siebie domowników. Kominek w salonie prócz konkretnego zastosowania spełnia także rolę ozdobną. Kominki stanowią centralny punkt w salonie, naokoło którego zasiada cała familia, żeby spędzić wspólnie czas.