Tag Archives: cisza

Jaką miejscowość wybrać na wypoczynek nad naszym morzem?

Musimy wiedzieć do wakacji zostało naprawdę troszkęczasu, jednak już w tej chwili ogromnie dużo osób planuje, gdzie je spędzić. Wciąż niezwykle chętnie wybieraną destynacją turystyczną na terenie naszego kraju jest wybrzeże Bałtyku, łącznie z Mierzeją Wiślaną.

Gdzie spędzisz tegoroczne wczasy? Rekomendujemy polskie morze!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, gdzie spędzić najbliższe wakacje, mamy dla Ciebie świetną poradę – bez wątpliwości powinieneś wybrać polskie morze. Najprawdopodobniej dawno tam nie byłeś, bo ostatnimi czasy obserwujemy wielką popularność na wyjazdy za granicę – zdecydowanie jednak dobrze to zmienić!

Centrum odpoczynku Bieszczady

Bieszczady to coś wiele więcej aniżeli niewielki skrawek Karpat Wschodnich w Polsce. Warto więc poddając się urokowi tamtych niezwykłych gór wolności wybrać się w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są hale, czyli łąki usytuowane wyżej górnego obrębu lasów, na wielkości około 1100 m. Rośnie na niej wyjątkowo gęsta flora porównywalna w wyglądzie do alpejskiej. Czarowne bieszczadzkie krajobrazy, fascynująca natura, krystaliczne górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z daleka od miejskiego zgiełku gwarantują idealny wypoczynek i chwile zapomnienia w niezwykłym otoczeniu dziewiczej bieszczadzkiej natury.