Tag Archives: cisza

Centrum odpoczynku Bieszczady

Bieszczady to coś wiele więcej aniżeli niewielki skrawek Karpat Wschodnich w Polsce. Warto więc poddając się urokowi tamtych niezwykłych gór wolności wybrać się w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są hale, czyli łąki usytuowane wyżej górnego obrębu lasów, na wielkości około 1100 m. Rośnie na niej wyjątkowo gęsta flora porównywalna w wyglądzie do alpejskiej. Czarowne bieszczadzkie krajobrazy, fascynująca natura, krystaliczne górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z daleka od miejskiego zgiełku gwarantują idealny wypoczynek i chwile zapomnienia w niezwykłym otoczeniu dziewiczej bieszczadzkiej natury.

Gdzie spędzisz tegoroczne wczasy? Rekomendujemy polskie morze!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, gdzie spędzisz najbliższe wakacje, mamy dla Ciebie dobrą poradę – niewątpliwie powinieneś wybrać polskie morze. Najprawdopodobniej dawno tam nie byłaś, bo ostatnimi czasy obserwujemy wielką popularność na wyjazdy za granicę – oczywiście jednak warto to zmienić!

Jaką miejscowość wybrać na wypoczynek nad naszym morzem?

Tak naprawdę do wakacji pozostało naprawdę troszkęczasu, jednak już w tej chwili ogromnie dużo osób planuje, gdzie je będzie chciało spędzać. Przede wszystkim dość chętnie wybieraną destynacją turystyczną na terenie naszego kraju jest wybrzeże Bałtyku, łącznie z Mierzeją Wiślaną.