Co ciekawego dla puszystych osób oferują odzieżowe sklepy, jaka jest ich oferta dla takich klientów.

Kobieta
Osoby które mają nieco więcej kilo jeszcze do niedawna miały duże trudności jeśli chodzi o możliwości ubierania się. Mało stylowe spódnice szyte z byle jakich tkanin albo zupełnie niekształtne koszule średnio zachęcały aby je ubierać. Duże marki odzieżowe zupełnie nie były zainteresowane tym, żeby sprzedawać odzież dla puszystych, bo im się to po prostu nie bardzo opłacało – zdecydowaną większość swoich kolekcji sprzedawano w standardowych wymiarach.

Kobieta na ławce
Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety radziły z tym sobie w różny sposób, niektóre kupowały takie ubrania na zachodzie, inne własnoręcznie szyły albo robiły to znajome krawcowe.

Jeśli zainteresował Cię opisany zagadnienie, poznaj serwis, gdzie odnajdziesz dodatkowe informacje. Pogłęb swoje wiadomości.

Lecz takie rozwiązania nie były ani tanie, ani praktyczne, a że osób z większą wagą bez przerwy przybywało, to koniec końców ktoś zaczął dostrzegać potencjał tej grupy klientów. Powoli w sprzedaży zaczęły się pojawiać duże rozmiary , i momentalnie spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem. Sprawiło to, że również duże sieci odzieżowe zauważyły, jak duży potencjał ma tego typu sprzedaż.

Obecnie XXL odzież możliwa będzie do kupienia w wielu najróżniejszych miejscach.https://impuls.store/asortyment/sukienki-jesienne/ sukienki jesienneSpory jej asortyment oferowany jest właśnie w sklepach dużych odzieżowych sieci, ich propozycja sukcesywnie jest rozszerzana o kolejne grupy asortymentowe. W ofercie tego typu sklepów znajdują więc nie tylko spodnie, bluzki i spódnice, lecz również modna odzież wierzchnia, taka jak płaszcze albo kurtki. Niektóre ze sklepów zaczynają się wręcz specjalizować w tego typu grupie asortymentowej, wyłącznie się skupiając na ofercie dla tęgich osób. W takich sklepach można bez żadnego skrępowania zmierzyć oferowaną odzież, poprosić sprzedawcę o poradę, a także w razie konieczności dokonać niezbędnych przeróbek.

Kobieta w kapeluszu
Autor: mariadelajuana
Źródło: http://www.flickr.com

Ogromny wpływ na zainteresowanie takimi sklepami ma również fakt, że oferują one odzież bardzo modną, która uwzględnia wszystkie aktualne trendy. Często jest ona projektowana przez osoby pracujące dla największych salonów odzieżowych, trudno się więc dziwić, że klientki coraz chętniej ją kupują, w końcu one również pragną się czuć kobieco nawet pomimo swojej wagi.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes