Co nowego w internetowym świecie? Przegląd nowości świata on line.

Strona www
Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o najsilniejszym medium – internecie. Wiele osób, nawet jeśli nie posługuje się swobodnie przeglądarką i nie przerzuca się z karty na kartę mailując, poszukując newsów i słuchając przy tym internetowego radia, wie, że to ”miejsce” niesamowicie przydatne i równie wciągające.

Sklep online
Autor: Emily Conwell
Źródło: http://www.flickr.com
Pod koniec minionego wieku, pomimo że świat wirtualny już funkcjonował, nie do pomyślenia było, że można będzie kupić coś drogą inną niż tradycyjna wyprawa do sklepu, chociaż sprzedaż wysyłkowa z katalogów już działała. Jednak obecnie postęp technologiczny nikogo już nie zaskakuje, co więcej, sporo osób korzysta z dobrodziejstw internetu i robi zakupy na całym globie bez opuszczania domu. Kupić możemy właściwie wszystko – począwszy od składników na wyszukany posiłek a na obuwiu albo kosztownym preparacie do pielęgnacji twarzy skończywszy.

Internet ma oczywiście wirtualne waluty, lecz za wszystkie nasze zamówienia możemy zapłacić złotówkami – przelewając na konto czy podpinając do konta w sklepie internetowym karty płatniczej. W ten sposób sprzedaż przez internet kwitnie, a poza tym, sporo nowo powstających sklepów natychmiast pakuje pieniądze w rozwój IT i wypromowanie tam swojego biznesu i otworzenie sprzedaży dóbr i usług w internecie. Ale aby sprzedaż przez internet naprawdę kwitła, trzeba się koniecznie skupić na rozreklamowaniu biznesu. Więcej na .

Korporacje oczywiście inwestują w reklamę kreatywną, bardzo modne w ostatnim czasie virale albo też płatną współpracę z blogerami, natomiast mali rynkowi gracze po prostu robią swoje, publikują wpisy na swój temat wszędzie, gdzie tylko można i starają się zamieszczać rekomendacje na stronkach www. Prawdą jest, że popularne virale przechodzą do historii, ponieważ mają w sobie to coś, co sprawia, iż filmiki są rozpowszechniane . Virale mogą dość długo istnieć w świadomości ludzi i być rozsyłane dalej, a znana melodia nucona przez kolejne pokolenia, lecz pewnie będą i takie, o których zapomni się o wiele szybciej. W ostatnim czasie sporo hałasu zrobiło się wokół Bitcoina. Inne wirtualne waluty (Dogecoin lub Litecoin) nie zapadły w umysły internautów tak wyraźnie, jak on.

Wiadomości podane jak na dłoni, newsy z kraju i zagranicy i ogrom wiedzy. A do tego niebywała szybkość przepływu informacji i ich aktualizowania a także sporo możliwości to synonimy internetu. Czytaj też .

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes