Co ma do zaoferowania Ustka? Jakie atrakcje są w tym mieście dla turystów? Gdzie warto jechać gdy nie ma pogody?

Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Idealne wakacje to dla części osób niekoniecznie zaszycie się na odludziu oraz napawanie się ciszą i spokojem. Niektórzy lubią być w miejscu, gdzie jest wszystko w zasięgu wzroku i dostęp do wielu rzeczy.

Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Nie mają trudności z dotarciem do sklepu, czy dobrej knajpki na obiad. Dla takich osób, Ustka to świetne miejsce na urlop.
W tej miejscowości znajduje się świetna infrastruktura turystyczna, z tego względu z łatwością można znaleźć kwatery, które będą doskonałe dla każdego. Jeśli interesuje nas Ustka domki do wynajęcia nie są problemem- ruszajwpolske.pl. Tak samo jak wiele innych rodzajów kwater dla przyjezdnych. Wybór jest bardzo duży. To duży plus, gdyż na wybrzeżu jest wiele małych miejscowości, w jakich nie ma wielkiego wyboru, jeśli chodzi o nocowanie (odkryj więcej). W Ustce tymczasem nie będziemy mieć z tym żadnego problemu.

Nie można zawitać do Ustki i nie pójść na latarnię. To punkt obowiązkowy każdej z wycieczek. Pewnie nie jest ona za wysoka, jednak jej ładny wygląd na pewno przypadnie do gustu wielu odwiedzającym. Ciekawostką jest zabytek z czasów Hitlera, a mianowicie tak zwane trzecie molo, którego budowa nie została skończona. Według planów miało ono mieć aż 1,5 km długości, jednak wybuch wojny pokrzyżował takie plany. W okolicy jest sporo bunkrów z czasów wojny, co jest sporą gratką dla fanów historii. Gdy mamy większą ilość czasu i odłożonych do wydania środków finansowych, to właśnie z Ustki możemy odbyć rejs na Bornholm.
mapa obiektów
Autor: DLH Poland
Źródło: www.dlh.pl

Na tej pięknej wyspie można skorzystać z ogromnej ilości rozsianych ścieżek dla rowerów. To idealne miejsce dla fanów dwóch kółek. W Ustce każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Z tego względu, jeśli zainteresuje nas Ustka domki zamówmy jak najszybciej.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes