Co powiesić na ścianie w salonie?

Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Chyba każdy z nas ma w biurze choć jeden plakat lub obraz. Najczęściej w pokojach wieszamy kopie dzieł najwybitniejszych malarzy lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych. Lubiane są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
Niemal każdy z nas ma w domu jakiś obraz albo plakat. Najczęściej w pomieszczeniach wieszamy kopie prac najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Modne są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety (*więcej). Chyba nic tak nie ociepla chłodnego wnętrza jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.

W sieci funkcjonuje wiele serwisów oferujących dekoracje ścienne i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Dlatego warto zaufać pewnym i renomowanym markom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Przykładem takiego serwisu jest sklep www.twojagaleria.eu.
Twoja Galeria

W serwisie zobaczymy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane (*więcej), ramy drewniane obrazów i kalendarze ze zdjęciem. W serwisie znajdziemy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również odnośniki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów (*więcej) klasyków. Warto przejrzeć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety dotyczą nie tylko pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są bardzo atrakcyjne fototapety tworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara Łempicka.

Twoja Galeria

Fototapety tworzone są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo mocny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeżeli fototapeta ma być eksponowana przez długi okres czasu dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma oferuje także obrazy cyfrowe ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy wysłać nasze zdjęcie do twojagaleria.eu a resztą zajmą się specjaliści.

Serwis Twojagaleria.eu jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną mieć w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. Firma szybko i sprawnie wykona zlecenie, które zamówimy i na pewno będziemy zachwyceni z końcowego efektu. Zobaczcie sami!

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes