Tag Archives: czujniki

Fachowy wzór dzisiejszego inteligentnego budynku

Inteligentne budownictwo wzbudza teraz coraz większe zainteresowanie i staje się coraz bardziej modne. Masa firm budowlanych oferuje dziś stworzenie profesjonalnego projektu inteligentnego domu i jego późniejszej realizacji.

Pt 100 pozwala nam poznać nieprawdopodobne wysokości temperatur

Pt 100 stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach Istnieją takie dziedziny przemysłu, które we własnej produkcji stosują albo niesamowicie wysokie, albo bardzo niskie temperatury, przez to potrzebowały one czegoś, przez co będą miały szansę zmierzyć te wartości.

Inteligentne systemy alarmowe, a więc najlepszy sposób na zabezpieczenie swojego domu

Urzeczywistniłeś swoje marzenie o swoim domu? Teraz powinieneś zadbać o jego właściwą ochronę. Bez tego możesz narazić się na trudności, z jakimi nie chcesz się zmierzyć. By zabezpieczyć się przed złodziejami, pożarem lub innymi niespodziewanymi i niemile widzianymi sytuacjami najlepsze będą inteligentne systemy alarmowe – to rewelacyjna ochrona Łódź.

Wakacje niebawem, wyjazd zaplanowany, ale czy zabezpieczyłeś swój dom?

Sprawa zabezpieczenia domu przed włamywaczami nie dotyczy naturalnie wyłącznie wakacji, jednakże bez wątpienia ten okres to czas, gdy tym bardziej należy zadbać o to, by podczas wylegiwania się na plaży nie martwić się, czy aby ktoś nie kradnie nam wszystkich rzeczy.