Czy reklama na telebimach to odpowiedni pomysł, by wypromować firmę?

reklama na ekranach Led
W natłoku i gąszczu reklam dotarcie do klientów zaczyna być coraz cięższe. Ludzie są atakowani reklamami ze wszystkich stron. Radio, telewizja i prasa cały czas promują firmy i ich usługi, wszystkie sklepowe szyldy też są przecież formą reklamy, a nawet wyjście do kawiarni ze znajomymi przeważnie także spowoduje że kilka reklam się zobaczy. Do chętnie używanych przez najróżniejsze agencje reklamowe są duże billboardy zlokalizowane przy dużych arteriach komunikacyjnych i w miejscach, gdzie może przebywać więcej osób.

reklama LED
Autor: Colosseo EAS
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz w reklamowy rynek od kilku lat wkroczyła zaawansowana technika i ktoś wymyślił ekrany LED, co znacznie zmieniło na lepsze rynek reklamy zewnętrznej, w szczególności w większych miejscowościach.

telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com

Funkcjonowanie tych ekranów jest bardzo proste. Ekran taki to po prostu większa lub mniejsza tablica ze sporą ilością malutkich, świecących diod, które dzięki odpowiedniemu sterowaniu mogą wyświetlać kolorowy obraz. Do sterowania diodami stosuje się specjalne programy, tak więc przygotowanie odpowiedniej reklamy przez doświadczone osoby nie powinno długo trwać. Reklama na ekranach LED (w tym miejscu też na temat: ) porównując ją z typowymi billboardami posiada spore zalety. Na statycznych reklamach każda zmiana reklamy jest kłopotliwa.

Trzeba kogoś wysłać do zmiany plakatu, co zajmuje sporo czasu i wymaga podjechania na miejsce. W związku z tym krótkie emisje billboardowej reklamy nie są opłacalne, dlatego też kampanie takie są prowadzone w dłuższym okresie czasu. Jeśli chodzi o reklamę na panelach LED w parę chwil można zmienić wyświetlany obraz, dzięki czemu w ciągu jednej godziny można prowadzić wiele kampanii reklamowych dla przeróżnych produktów i firm. Do tego zaawansowane oprogramowanie powoduje, że osoby z dużym doświadczeniem mogą stworzyć naprawdę interesujące i przyciągające oko reklamowe spoty, i często można takie reklamy zobaczyć w wielu miejscach.

Tak więc jeśli ktoś na wakacyjnej wycieczce zobaczy w centrum telebim w Otwocku (zobacz oferty w Otwocku i innych miastach: ), to może się zatrzymać i parę chwil pooglądać emitowane na nim filmiki reklamowe. Jeżeli będzie miał trochę szczęścia, to być może uda mu się oglądnąć prawdziwy przebój reklamowy.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes