Czy udoskonalanie wizerunku to ciężka sprawa?

brzuch
W czasach gdy wizerunek zewnętrzny ma ogromne znaczenie w wielu obszarach życia, większość osób poszukuje sposobów, które w krótkim czasie udoskonali wizerunek. Najwięcej problemu z tkanką tłuszczową powoduje brzuch. Terapie wyszczuplające brzuch zrealizowane pod okiem profesjonalistów, zdecydowanie ograniczają tkankę tłuszczową, aktywują jej spalanie, stymulują krążenie i ujędrniają skórę. W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, zabiegi odchudzające brzuch pomogą szybciej uzyskać smukłą sylwetkę.

brzuch
Autor: Alex-501
Źródło: http://www.flickr.com

Liposukcja brzucha (zaktualizowany post na blogu) jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest metodą na odchudzanie, przynosi sposobność profilowania sylwetki. Jego misją nie jest obniżenie masy ciała, a odmiana kształtu i proporcji. W trakcie zabiegu eliminuje się nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, pozostawiając pod skórą powłokę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Nie można usuwać nazbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej , żeby nie doszło do powstania nierówności skóry. Odsysanie tłuszczu (kliknij tutaj) łączy się po operacji z nieodzownością aplikowania mocnego ucisku elastycznego kompresów kształtujących, takich jak spodenki gorsetowe, czy też rajstopy elastyczne.

Zainteresowałeś się tym działem? Przeczytaj zatem dalej dermatolog lubin prywatnie o tym wątku w nowym tekście, który dla Ciebie opracowaliśmy. Myślimy, że Ci się podoba.

Powinno się je nosić przez kolejne 6 tygodni. Chociaż cena takiego zabiegu nie jest mała, wiele ludzi oddaje się tej procedurze pozbycia się tłuszczu.

Odsysanie tłuszczu przeprowadzane jest z zasady w znieczuleniu przewodowym, lecz akceptowalne jest także znieczulenie całkowite. Sondę wprowadza się przez malutkie nacięcia skóry wykonywane w miejscach najmniej zauważalnych.

brzuch
Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

U osób zdrowych, których skóra na brzuchu uległa dużemu rozciągnięciu realna jest plastyka brzucha (czytaj tu). Z wiekiem skóra staje się mniej plastyczna, a tkanka tłuszczowa trudniejsza do spalenia. W konsekwencji powstają nieestetyczne fałdy obwisłej skóry, których nie da się w całości unicestwić za pomocą ćwiczeń. Zabieg ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu figury, brzucha, oraz samopoczucia. Nadzwyczaj ważna jest świadomość, że sama operacja nie rozwiąże całkiem kłopotu. Aby zachować szczupłą sylwetkę, należy wprowadzić właściwą dietę, także zestaw systematycznych treningów.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes