Dąbki domki letniskowe – doskonała alternatywa dla zatłoczonych plaż i tłumy turystów

obrazek - wakacje
Istnieją takie obszary w kraju, w których czas się zatrzymuje. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego pragnąć więcej na udany odpoczynek?
O tym, jak Bałtyk potrafi zauroczyć przekonał się już niejeden turysta.

Nie bez powodu co roku przyjeżdża tu minimum 50% Polaków. Ile przyjeżdża tu turystów z zagranicy do końca nikt nie wie. To, co najbardziej każdy wczasowicz chyba ceni, to niespotykanie długie, piaszczyste plaże zapraszające do wypoczynku.
Rzym
Autor: esharkj
Źródło: http://www.flickr.com

Nad Bałtykiem jest wszystko, czego dusza zapragnie: urocze widoki, mnóstwo zabytków a także atrakcji: dla dorosłych i mniejszych. Znajdziemy tu szereg opcji do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty (szczegóły – https://www.lot.com/pl/pl/rozklad-lotow) samolotem lub balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, a to nie wszystko.

Kierując się nad Bałtyk warto wcześniej określić się, gdzie i z kim chcemy ruszać. Jeśli planuje się wakacje we dwójkę, w większości przypadków wybierany jest pokój w hotelu lub pensjonacie. W sytuacji liczniejszej grupy znajomych przydałoby się mieszkanie pod wynajem w jednym z większych kurortów turystycznych bądź noclegi w jednym z ośrodków turystycznych, gdzie organizowane są też imprezy dla turystów. Dla spragnionych ciszy i spokoju w rodzinnym gronie świetnym wyborem staną się domki letniskowe w mniej uczęszczanych miejscowościach, jak choćby Ustronie Morskie czy Dąbki.
obrazek - wakacje
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Wbrew temu, co niektórzy mówią, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wycieczek, polskie miasteczka turystyczne wcale do drogich nie należą – a na pewno nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na wczasy rodzinnie dowiedziały się już, że by odpocząć nie potrzeba wydawać fortuny. Zamiast hotelu albo ośrodka turystycznego można postawić na Dąbki i domki letniskowe.

W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe w pomorskim (sprawdź) dąbki domki letniskowe nie są drogie i kosztuję mniej więcej około 90-100zł/domek, licząc za dobę. Uwzględniając przynajmniej 7 dni pobytu koszt wynajmu domku jest znacznie mniejszy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu zdecydowanie wyższy.

Połączenie morza z jeziorem urozmaici urlop zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.
W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu lub rejsu kajakami po jeziorze jak również długich spacerów po sosnowym lesie. Nie zabraknie tu także zabytków, do których zapraszają okoliczne miejscowości. A w razie potrzeby mocniejszych wrażeń, do większych kurortów wczasowych jest całkiem blisko.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes