Dalekie wojaże jesienią

Chiny
Jesienne urlopy przeważnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się w ostatnich latach Chiny i Tajlandia.

biuro podróży

Regiony, które biuro podróży prezentuje podczas wycieczek, obrazują bogatą historię i kulturę Chin (podróż do Chin).

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link wrocław co zwiedzić, a dowiesz się większą ilość informacji, jakie Cię niesamowicie zainteresują.

Jednak ze względu na fakt, iż Chiny są trzecim co do wielkości krajem na ziemi, ciężko jest poznać je całe podczas jednej wycieczki. Wobec tego, od której części kraju rozpocząć jego poznawanie? Niewątpliwie ”wciągnie” nas gorące Południe Chin. Jest ono pełne ciekawych miejsc, które zachwycają odwiedzających bardziej niż Mur Chiński.

U stóp Himalajów, w malowniczej kotlinie położone jest miasteczko Lijiang. Jest często nazywane krainą wiecznej wiosny ze względu na przyjemny klimat i temperatury. Chiny to kraina odmienna od wszystkiego, co znajome dla Europejczyków, przez co tajemnicza i budząca ciekawość. W Państwie Środka ujrzymy zarówno prężną ekonomię, jak i dziką przyrodę. Wycieczka do Chin to cudowne wspomnienia na całe życie!
Tajlandia z każdym rokiem zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Oczarują nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i niezapomniana atmosfera. Kto raz odwiedzi południowo-wschodnią część kontynentu zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia.

Chiny
Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com

Niewątpliwą powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są korzystne ceny. Powakacyjne obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym cena będzie korzystniejsza.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes