Tag Archives: dojazd

Nabycie czteropokojowego mieszkania w niewielkiej miejscowości może być strzałem w dziesiątkę

Posiadanie nawet niewielkiego nowoczesnego mieszkania czy tylko ciasnej kawalerki w centrum ogromnego miasta bądź na jego przedmieściach wydaje się być bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie dla kobiet, które lubią miejskie życie. Dodatkowo warto wspomnieć, że kupno mieszkania staje się doskonałą inwestycją, bowiem można je dość szybko wynająć, przykładowo studentom prawa czy informatyki stosowanej.

Wczasy na innym kontynencie – który kraj opłaca się wybrać?

Sporo z nas nierzadko podróżuje samolotami. Przecinamy Europę, wybierając się na wakacje, odwiedzając przyjaciół, robiąc interesy. Lecz część z nas coraz chętniej obiera odległe ziemie jako cel wycieczki. Indonezja jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej kalkuluje? Podróż za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy np.

Bałtyckie morze – idealne miejsce na urlop?

We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wyprawę na przeciwny jej kraniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, śródziemnomorskie plaże są na wyciągnięcie dłoni, w ciągu paru godzin można się tam znaleźć, w kwocie dwustu złotych. Jednak nie każdy chce latać samolotem, nie każdy również lubi skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego popularność?