Tag Archives: dojazd

Nabycie czteropokojowego mieszkania w niewielkiej miejscowości może być strzałem w dziesiątkę

Posiadanie nawet niewielkiego nowoczesnego lokalu mieszkalnego lub jedynie ciasnej kawalerki w sercu wojewódzkiego miasta albo na jego peryferiach wydaje się być naprawdę praktycznym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które kochają miejskie życie. Poza tym trzeba wspomnieć, że kupno mieszkania bywa rewelacyjną inwestycją, ponieważ można je w miarę szybko wynająć, chociażby studentom farmacji czy informatyki stosowanej.

Bałtyckie morze – idealne miejsce na urlop?

We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wyprawę na przeciwny jej kraniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, śródziemnomorskie plaże są na wyciągnięcie dłoni, w ciągu paru godzin można się tam znaleźć, w kwocie dwustu złotych. Jednak nie każdy chce latać samolotem, nie każdy również lubi skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego popularność?

Wczasy na innym kontynencie – który kraj opłaca się wybrać?

Wielu z nas często podróżuje samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na wakacje, wizytując rodzinę, robiąc interesy. Lecz część z nas znacznie chętniej wybiera dalekie ziemie jako cel wycieczki. Indonezja jest ostatnio bardzo popularna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Podróż za pomocą lokalnego biura wycieczkowego, czy np.