Tag Archives: dojazd

Bałtyckie morze – idealne miejsce na urlop?

We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wyprawę na przeciwny jej kraniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, śródziemnomorskie plaże są na wyciągnięcie dłoni, w ciągu paru godzin można się tam znaleźć, w kwocie dwustu złotych. Jednak nie każdy chce latać samolotem, nie każdy również lubi skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego popularność?

Wczasy na innym kontynencie – który kraj opłaca się wybrać?

Wielu z nas często podróżuje samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na wakacje, wizytując rodzinę, robiąc interesy. Lecz część z nas znacznie chętniej wybiera dalekie ziemie jako cel wycieczki. Indonezja jest ostatnio bardzo popularna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Podróż za pomocą lokalnego biura wycieczkowego, czy np.

Nabycie czteropokojowego mieszkania w niewielkiej miejscowości może być strzałem w dziesiątkę

Posiadanie nawet małego nowoczesnego lokalu mieszkalnego lub jedynie ciasnej kawalerki w sercu ogromnego miasta albo na jego przedmieściach wydaje się być naprawdę praktycznym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które kochają miejskie życie. Poza tym warto wspomnieć, że kupno mieszkania staje się doskonałą inwestycją, bo można je w miarę szybko wynająć, choćby studentom prawa czy informatyki stosowanej.