Tag Archives: dojazd

Wczasy na innym kontynencie – który kraj opłaca się wybrać?

Wielu z nas często podróżuje samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na wakacje, wizytując rodzinę, robiąc interesy. Lecz część z nas znacznie chętniej wybiera dalekie ziemie jako cel wycieczki. Indonezja jest ostatnio bardzo popularna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Podróż za pomocą lokalnego biura wycieczkowego, czy np.

Bałtyckie morze – idealne miejsce na urlop?

We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy wybrać się na wycieczkę na drugi jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie plaże są na wyciągnięcie reki, w trakcie trzech godzin można się tam dostać, w cenie dwustu złotych. Jednak nie każdy lubi latać samolotem, nie każdy także preferuje upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, wciąż tabuny Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?

Nabycie czteropokojowego mieszkania w niewielkiej miejscowości może być strzałem w dziesiątkę

Posiadanie nawet małego nowoczesnego lokalu mieszkalnego lub jedynie ciasnej kawalerki w sercu ogromnego miasta albo na jego przedmieściach wydaje się być naprawdę praktycznym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które kochają miejskie życie. Poza tym warto wspomnieć, że kupno mieszkania staje się doskonałą inwestycją, bo można je w miarę szybko wynająć, choćby studentom prawa czy informatyki stosowanej.