Dokąd wyruszyć na urlop?

Jamajka to barwna, roztańczona wyspa blasku słońca, reggae i piaszczystych plaż. Zachwycają urozmaicone widoki i egzotyczna kultura. Gościnni Mieszkańcy Jamajki fascynują radością życia oraz przyjacielskim powitaniem „Welcome to Jamaica”. Niezmiernie gościnni oraz otwarci Jamajczycy urzekają przyjezdnych swoim pozytywnym przekazem, panoramy oraz przyroda zapierają dech w piersiach, a troski zachodniego świata zdają się mieć tutaj zupełnie inny, mało znaczący wymiar.

podóże egzotyczne

Źródło: pixabay.com

Poznaj wszystkie wspaniałości Jamajki – czarownej ojczyzny Boba Marleya. Jamajka (w ofercie jamajka last minute z niemiec) położona jest w Archipelagu Wielkich Antyli . Powierzchnia wysepki wynosi 10 992 km2, cechuje się nietypowym bogactwem uformowania, zacząwszy od pięknych wybrzeży, przez wapniowe płaskowyże, a w nich wyrzeźbione poprzez wody podziemne żłoby rzeczne, groty oraz głębokie jary, aż po czar okazałych Gór Błękitnych. Jeśli uwielbiasz egzotyczne wycieczki jest strzałem w dziesiątkę! Jamajka (zobacz jamajka last minute), a więc w języku dawnych obywateli wyspy Xaymaca, to inaczej „kraj drzew i wody”.

Wyrażenie to wciąż pozostaje aktualne, pomimo iż dziś nie jest ona już tak dziewicza jak przed stuleciami, ponieważ wyspę co roku odwiedza prawie 1 mln trampów. Co powoduje, że ta trzecia co do wielkości wyspa na Morzu Karaibskim jest marzeniem nieomalże każdego podróżnika? Klimat to najogromniejsza atrakcja Jamajki, jaka przyciąga przeszło 1 mln spragnionych słońca turystów. Przecudowne, piaszczyste wybrzeża, ciepła, czyściutka woda to gwarancja udanego relaksu.

jamajka

Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne urozmaicenie wyspy, rozmaita fauna i flora tworzy ją kapitalnym punktem dla urlopowiczów zainteresowanych odkrywaniem pięknych, widokowych miejsc. Wieczory to okazja do zabaw w rozlicznych pubach a także degustacji wyśmienitych drinków. Najważniejsze atrakcje to: ogród botaniczny Shaw Park, Muzeum B. Marley’a, Falmouth, Montego Bay – każdy wielbiciel wodnych sportów powinien zobaczyć to miejsce. To 4 co do wielkości miasto na Jamajce, oferuje bez liku atrakcji turystycznych. Negril – to najlepszy wybór dla wszystkich oczekujących odpoczynku z dala od zgiełku. Kapitalne miejsce dla wielbicieli przyrody. Nie zwlekaj, już dziś wpisz w komputer wyrażenie: wycieczka Jamajka, ażeby zarezerwować bilety.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes