Tag Archives: drzewo

ściany oddzielające, deski podłogowe – sprawdź ofertę

Ścianka działowa to gatunek ściany środkowej obiektu. Oddziela ona pomieszczenia, nie stanowi jednak elementu konstrukcyjnego i nie posiada cech nośnych. Ściana taka winna spełniać przepisowe żądania dotyczące dźwiękoszczelności i odporności ogniowej. Skasowanie ściany działowej nie narusza budowy domu.

Czy dzisiaj każdy, kto tylko będzie chciał może zbudować sobie dom swoich marzeń.

Tak jak mówi stare porzekadło ludowe, zadaniem każdego mężczyzny będzie spłodzić syna, posadzić drzewo i postawić dom. O ile pierwsze dwa zadania nie nastręczają większych trudności, o tyle postawienie domu będzie już znacznie poważniejszym wyzwaniem. Wiele osób nie decyduje się nigdy na takie wyjście, wybierając dużo spokojniejsze życie na mniejszym metrażu mieszkania w jakimś bloku.

Schody jesionowe w domku wielopoziomowym, czyli powiew prawdziwej elegancji

Dom piętrowy to zawsze konieczność wykonania schodów. To za sprawą nich można bez problemów dostać się na piętro. Schody mogą być zrobione z różnych materiałów. Obecnie ogromną popularnością cieszą się te wykonane z drewna. Schody drewniane to najprawdziwsza klasyka, która każdemu wnętrzu dodaje niebywałego charakteru. Należy jednak pamiętać, że nie każde schody drewniane cechują się taką samą trwałością. Nie wszystkie potrzebują także regularnej konserwacji.