Tag Archives: Drzwi wewnętrzne

Budujemy wymarzony dom: na jakiego typu drzwi się zdecydować?

Naprawdę ważnym elementem wyposażenia domu czy innego lokalu są drzwi wewnętrzne. Ich wybór nie jest jednak prosty. Producenci wprowadzają do obrotu ich różne rodzaje. Jak je więc trzeba wybierać? Wybierając wspaniałe drzwi wewnętrzne niezwykle mało czasu poświęcamy jednemu z ich najbardziej istotnych elementów, jakim są futryny. Futryny, czyli inaczej ościeżnice służą tak naprawdę jednemu zadaniu: montowaniu skrzydeł drzwiowych.

Wybór idealnych drzwi

Współczesne mieszkania uwielbiają nieszablonowe rozwiązania. Jak zwykle sposobem na udaną aranżacje jest dobra koncepcja, ale im więcej zaskakujących elementów, tym ciekawszy efekt. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element aranżacji.

Cechy drzwi przesuwnych

Nowoczesne mieszkania pozwalają na nietypowe rozwiązania. Jak zwykle kluczem do sukcesu jest dobra koncepcja, ale im więcej designerskich elementów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element wystroju.

Koszty wymiany drzwi

Jesień to świetny moment na renowację czterech kątów. Co prawda malowania pokojów w czasie jesiennych tygodni nie proponuję, ponieważ trudno wietrzyć mieszkanie, kiedy na dworze plucha, jednak można zmienić drzwi wewnętrzne. Jeżeli nie masz pojęcia, jakie elementy są ci konieczne oraz ile trzeba na nie wydać, ten poradnik jest w sam raz dla ciebie. Przeczytasz tu, po co są i ile kosztują listwy przypodłogowe PCV oraz inne istotne elementy.