Tag Archives: Drzwi wewnętrzne

Wybór idealnych drzwi

Nowe mieszkania lubią nietypowe pomysły. Jak zwykle drogą do sukcesu jest dobra koncepcja, ale im więcej zaskakujących elementów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne są podstawowym elementem wystroju.

Budujemy wymarzony dom: na jakiego typu drzwi się zdecydować?

Koniecznym elementem nowo powstałego domu czy konkretnej nieruchomości są drzwi wewnętrzne. Ich wybór nie jest jednak łatwy. Producenci są w stanie zaoferować ich różne rodzaje. Jak je więc powinno się wybierać? Wybierając nowoczesne drzwi wewnętrzne naprawdę mało miejsca jesteśmy w stanie poświęcić jednemu z ich najbardziej ważnych elementów, jakim są futryny. Futryny, czyli inaczej ościeżnice służą przede wszystkim jednemu celowi: montowaniu skrzydeł drzwiowych.

Cechy drzwi przesuwnych

Nowoczesne mieszkania pozwalają na nietypowe rozwiązania. Jak zwykle kluczem do sukcesu jest dobra koncepcja, ale im więcej designerskich elementów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element wystroju.

Koszty wymiany drzwi

Jesień to świetny moment na renowację czterech kątów. Co prawda malowania pokojów w czasie jesiennych tygodni nie proponuję, ponieważ trudno wietrzyć mieszkanie, kiedy na dworze plucha, jednak można zmienić drzwi wewnętrzne. Jeżeli nie masz pojęcia, jakie elementy są ci konieczne oraz ile trzeba na nie wydać, ten poradnik jest w sam raz dla ciebie. Przeczytasz tu, po co są i ile kosztują listwy przypodłogowe PCV oraz inne istotne elementy.