Egzotyka coraz popularniejsza

hawaje
Polacy coraz częściej decydują się na urlop poza sezonem wakacyjnym. Dodatkowo, rośnie zainteresowanie egzotyką. Okazuje się, że ilość turystów udająca się na taki urlop w ostatnim czasie wzrosła podwójnie.Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o poznaniu dalszych zakątków świata, a nie dysponują zbyt wielkimi funduszami, biura podróży oferują dwa rodzaje nieco tańszych wycieczek: first minute i last minute. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić możliwie jak najszybciej. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym taniej go kupimy.

madagaskar
Autor: Stephan Waeber
Źródło: http://www.flickr.com

Okazuje się jednak, że cena nie jest sprawą priorytetową, ponieważ poszukując wycieczek sugerujemy się głównie jakością oferty i planem. Cena ma znaczenie i może czasami bywa pretekstem do wyjazdu, jednak nie jest to w tym przypadku sprawa najważniejsza. Egzotyczne wakacje to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy raz w życiu, wszak tyle czeka na nas miejsc do zobaczenia na świecie. Takim miejscem bez wątpienia jest Madagaskar – kraina lemurów i ogromnych baobabów. Madagaskar wczasy to niezapomniane przeżycie albowiem unikatowość wyspy jest wielopoziomowa.

Ciekawa przyroda oraz kultura mieszkańców gwarantują wspaniałe wspomnienia.

wakacje egzotyczne
Autor: Bady Qb
Źródło: http://www.flickr.com

13,5 tysiąca kilometrów od Warszawy, na Oceanie Spokojnym znajduje się fantastyczna kraina zjawiskowo pachnących kwiatów, stale zielonych wzgórz i pięknych, piaszczystych plaż. To archipelag wysp hawajskich – raj dla turystów. Każdy dzień jest więc idealny na plażowanie lub egzotyczne wycieczki.

Podczas wycieczki na Hawaje mamy okazję odwiedzić sporo czarujących zakątków gdyż odległości między wyspami nie są duże – można je pokonać w nieco ponad pół godziny samolotem.Mimo iż są to propozycje całoroczne, egzotyka przyciąga turystów szczególnie podczas jesienno-zimowych miesięcy. Wysoka temperatura powietrza i ciepła woda są coraz częściej wybieraną przez Polaków alternatywą dla niskich temperatur i białych szaleństw.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes