Elektrokoagulacja a także Test Food Detective to współcześnie najbardziej wzięte zabiegi, jakie użytkują ludzie.

Delikatny problem, czyli cera naczynkowa
Czy na Twojej skórze występuje wiele brodawek, ropniaków? Bywa to męczące, bolesne, natomiast jest sposób na to, aby się tego wyzbyć. Tak samo jest w chwili, podczas gdy uczula nas jedzenie. Częste bóle brzucha i innego typu przejawy po skonsumowaniu danego pokarmu nauczają nas o tym, iż cierpimy na nietolerancję żywnościową. Oto zabiegi, które wykorzystuje się do wyżej zaprezentowanych przypadłości.

Karboksyterapia skutecznie redukuje pomarańczową skórkę
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zamykanie naczyń krwionośnych z zużytkowaniem prądu dużej częstotliwości to elektrokoagulacja, która polega na ścięciu białka tkanek poprzez termiczne jego uszkodzenie pod wpływem trwałego prądu elektrycznego. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu elektrod, które mogą posiadać rozmaity obrys – zwykle igły zakończonej kulką, noża, albo elektrody niewymagającej nakłucia skóry traktowanej do bezinwazyjnego zatykania naczynek. Elektrokoagulacja wykorzystywana jest przy eliminowaniu: kurzajek, torbieli, kaszaków, prosaków, lekkich zmian nowotworowych cery, nadmiernego owłosienia, rozszerzonych naczyń. Więcej na temat:

Zmienione patologicznie miejsca mieszkania (jesteśmy tutaj) niechciane metamorfozy wstrząsa się elektrodą i działa na nie prądem. Drugim wielokrotnie sprawowanym testem jest test food detective . Długookresowe zakażenia o podłożu dotkliwym do zdiagnozowania, mogą mieć swoją przyczynę w nietolerancji żywnościowej. Jest ona niewłaściwą reakcją systemu na pierwiastki pewnych pokarmów, co samo w sobie zdoła przejawiać się na wiele forteli.

U poniektórych będą to ostre schorzenia głowy, za to u pozostałych przewlekły zespół jelita drażliwego, lub przemiany skórne. Na podstawie próbki krwi pobranej z palca, Test Food Detective pomaga stwierdzić artykuły pokarmowe powodujące nadprodukcję przeciwciał typu IgG. Potrafimy go dokonać samodzielnie w domu czy skorzystać z wsparcia lekarza lub dietetyka.

Jak pielęgnować skórę w okresie zimowym
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

W podobny sposób elektrokoagulacja jak i Test Food Detective zdołają niezwykle ulżyć nam w życiu codziennym. Ten początkowy zdoła zmniejszyć kompleksy, nieładne wady na skórze, które niekiedy bolą. Dalszy z kolei artykuł przydać się może do odkrycia produktów, których nasz układ nie akceptuje, a z tej przyczyny pomóc nam pozbyć się kłopotów skórnych lub pozostałych ciężkich chorób.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes