Tag Archives: Fabryki

Wysokiej klasy narzędzia w krajowym sektorze produkcji

Dla większości z nas większość narzędzi związanych z mechaniką będzie w pełni nieznana. Nie może to zadziwiać – częściej korzystamy z gotowych produktów, aniżeli przyglądamy się ich produkowaniu.

Jeśli szukasz własnego miejsca, sprawdź, w którym mieście Dolnego Śląska opłaca się zamieszkać

Dolny Śląsk jest miejscem, gdzie rzesza ludzi chce zamieszkać. Kopalnie, fabryki, wytwornie ściągają niezłymi pensjami, a miasta oryginalną architekturą i ogromnymi terenami zielonymi. Które należałoby wytypować? Lepsze wielkie czy małe?

Jeżeli poszukujesz trwałych przyrządów do pisania – zaznajomij się z szeroką ofertą marki Parker sklep.

Kiedy aranżujesz nabycie pióra, długopisu, czy wszelkich przyrządów do zapełniania kartki. dobrej, chwalonej marki – pierwszą firmą, która przychodzi na myśl, jest Parker sklep. Sławna z własnej fachowości, wieloletniej tradycji, klasy, a przede wszystkim znakomitej jakości i wyrobu.

Szkolenia Lean – dlaczego warto z nich skorzystać i co nam dają?

Już od wielu lat metoda lean wykorzystywana jest w krajach całego świata. Od niedawna także w Polsce pojawiła się moda, a nade wszystko przymus wprowadzania oszczędności w przedsiębiorstwach. Przy pomocy technik lean manufacturing można zoptymalizować produkcję, toteż warto zaciekawić się tym tematem.