Tag Archives: Fabryki

Jeśli szukasz własnego miejsca, sprawdź, w którym mieście Dolnego Śląska opłaca się zamieszkać

Dolny Śląsk jest miejscem, gdzie mnóstwo osób pragnie zamieszkać. Kopalnie, fabryki, firmy przyciągają dość wysokimi pieniędzmi, a miejscowości ciekawą architekturą i dużymi obszarami leśnymi. Które opłaca się wybrać? Lepiej duże a może małe?

Wysokiej klasy narzędzia w krajowym sektorze produkcji

Dla każdego z nas większość przyrządów powiązanych z mechaniką bywa zupełnie nieznana. Nie powinno to dziwić – częściej czerpiemy z już gotowych towarów, aniżeli przypatrujemy się procesowi produkcji.

Jeżeli poszukujesz trwałych przyrządów do pisania – zaznajomij się z szeroką ofertą marki Parker sklep.

Kiedy planujesz zakup pióra, długopisu, czy wszelkich przyrządów do zapełniania kartki. dobrej, rozpoznawalnej marki – pierwszą firmą, która przychodzi na głowę, jest Parker sklep. Sławna ze swojej profesji, długoletniej tradycji, klasy, a nade wszystko znakomitej jakości i wyrobu.

Szkolenia Lean – dlaczego warto z nich skorzystać i co nam dają?

Już od wielu lat metoda lean wykorzystywana jest w krajach całego świata. Od niedawna także w Polsce pojawiła się moda, a nade wszystko przymus wprowadzania oszczędności w przedsiębiorstwach. Przy pomocy technik lean manufacturing można zoptymalizować produkcję, toteż warto zaciekawić się tym tematem.