Tag Archives: Fabryki

Jeśli szukasz własnego miejsca, sprawdź, w którym mieście Dolnego Śląska opłaca się zamieszkać

Dolny Śląsk jest miejscem, gdzie rzesza ludzi pragnie zamieszkać. Zakłady górnicze, fabryki, wytwornie ściągają niezłymi pensjami, a miasta ciekawą architekturą i ogromnymi terenami zielonymi. Które warto wytypować? Lepsze wielkie a może małe?

Wysokiej klasy narzędzia w krajowym sektorze produkcji

Dla większości z nas większość sprzętów związanych z mechaniką jest zupełnie nieznana. Nie może to dziwić – częściej czerpiemy z gotowych towarów, niż przypatrujemy się ich produkowaniu.

Jeżeli poszukujesz trwałych przyrządów do pisania – zaznajomij się z szeroką ofertą marki Parker sklep.

Kiedy planujesz zakup pióra, długopisu, czy wszelkich przyrządów do zapełniania kartki. dobrej, rozpoznawalnej marki – pierwszą firmą, która przychodzi na głowę, jest Parker sklep. Sławna ze swojej profesji, długoletniej tradycji, klasy, a nade wszystko znakomitej jakości i wyrobu.

Szkolenia Lean – dlaczego warto z nich skorzystać i co nam dają?

Już od wielu lat metoda lean wykorzystywana jest w krajach całego świata. Od niedawna także w Polsce pojawiła się moda, a nade wszystko przymus wprowadzania oszczędności w przedsiębiorstwach. Przy pomocy technik lean manufacturing można zoptymalizować produkcję, toteż warto zaciekawić się tym tematem.