Fantastyczna oferta term w Zakopanem

termy
Moc wód geotermalnych bijących z ciepłych źródełek mienionych cieplicami poznana już jest od setek lat. Wody te są nader silnie zmineralizowane. Nasz kompleks „Woda wigoru Ci doda” zlokalizowany jest w stolicy krajowych Tatr – Zakopanem.

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w Zakopiańskich termach jest rodzaju wapniowo-chlorkowo-sodowo-siarczanowego. Zawiera wielce ważne dla naszego zdrowie i urody pierwiastki mianowicie: sód (Na), wapń (Ca), potas (K), chlor (Cl), magnez (Mg), siarka (S) również chrom (Cr). Termy w Zakopanem to wspaniałe lekarstwo na dużą ilość dolegliwości. Okresowe kąpiele w wodach geotermalnych mogą zapobiec rozwojowi chorób wieku późnego, Alzheimera oraz Parkinsona. Ponadto pomagają zwalczyć wszelkiego rodzaju dolegliwości układu mięśniowo-kostnego, to jest: bóle czy też skręcenia. Zakopane termy w Zakopanem wpłyną również doskonale na układ sercowo-naczyniowy, mogą nas ochronić przed chorobami serca a nawet uregulują gospodarkę hormonalną. Ablucje w/w rekomendowane bywają również podczas profilaktyki otyłości, ponieważ poprawią przemianę materii. Poza tym pomogą pokonać bóle migrenowe jak także boleści stawów, pomagają ludziom cierpiącym z powodu trudności w zasypianiu. Polepszają także samopoczucie, pomagają wypocząć. Rekomendowane są one podobnie po każdych operacjach, gdyż o wiele przyśpieszają rekonwalescencję. Poza tym wszystkim kąpiele w/w wspaniale oddziaływają na urodę i stan skóry. Jak wiemy wapń działa antyalergicznie, zatem niweluje wszelkie zaczerwienienia. Tak wielce zmineralizowana woda (www.zdrowie-dom.pl/) zmiękcza naskórek, i w ten sposób w znacznym stopniu przyśpiesza jego złuszczanie, hamuje postarzanie się skóry.

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w termach ma temperaturę powyżej 20 stopni Celsjusza. Jest całkowicie bezpieczna dla osób w jakimkolwiek wieku, także dla dwumiesięcznych osesków jak też pań w ciąży, w związku z tym zapraszamy do krajowych term w Zakopanem całe rodziny . Nasz kompleks to nie same baseny geotermalne, wodne bicze, gejzery, fontanny i wodospady. To również: cztery sauny suche i dwie sauny wodne, możliwość skorzystania z jaskini solnej, kortów. Do dyspozycji pensjonariuszy jest także szafa na książki, bufet również place rozrywek, zatem wypoczynek dla całej rodziny zapewniony! Na pewno każdy odnajdzie tutaj coś ekstra dla siebie. Termy w Zakopanem to świetny sposób na odpoczynek z równoległą profilaktyką zdrowotną.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes