Farba tablicowa w kuchennym wnętrzu – czy to dobry pomysł?

Od jakiegoś czasu autentycznym hitem w sferze w szerokim zakresie pojmowanej dyscypliny wykańczania mieszkań okazuje się farba tablicowa. Ten środek malarski pozwala na stworzenie praktycznej ściany, jaka będzie sama w sobie specyficznym „organizerem”, z drugiej natomiast to niepospolita dekoracja, jaka sprawia, że nasze kuchenne zacisze nabierze stylowości a także nieszablonowości.

dom - odbitka

Autor: Hugh Llewelyn
Źródło: http://www.flickr.com

Zapisujesz po czym zmazujesz

Dzięki wykorzystaniu w aranżacji kuchni farb tablicowych możesz otrzymać przestrzeń przypominającą znaną Ci znakomicie z lat młodzieńczych tablicę szkolną. Po nałożeniu powłoki charakteryzowanego środka malarskiego na ścianę, uzyskujemy powierzchnię, na jakiej da się komfortowo pisać kredą, którą możesz w dowolnym momencie ścierać oraz skorzystać z niej ponownie, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Na takiej ściennej tablicy można stworzyć swojego rodzaju „przypominacz” ważnych dat, informacji, o jakich nie powinniśmy zapominać, spisu zakupów lub adnotacji pozostawianych mieszkańcom. To także duża gratka dla dzieci. Dzieci mogą spędzać czas w kuchni w chwilach, kiedy rodziciele przyrządzają posiłki, malując lub kreśląc na zmywalnej ścianie. Sposobów spożytkowania kuchennej tablicy jest mnóstwo, wszystko zależy wyłącznie od naszej kreatywności jak też przyzwyczajeń. Jednak taka farba (zobacz farba tablicowa i magnetyczna) tablicowa kolory której mogą być rozmaite sprawdza się nie jedynie w kuchni.

Może Cię zainteresować –

Poza tym, że farby tablicowe rewelacyjnie sprawdzają się na kuchennych murach, to świetnie nadają się także na elementy meblowe czy też drzwi. Pozwalają wykreować aranżację opartą na niebanalnym pomyśle.

Kiedy czytasz o posiadającej interesującą Ciebie treść nowej witrynie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info dotyczące źródeł, z których czerpie ona informacje.

Zgodnie z porękami producentów, emulsje tego rodzaju doskonale przykrywają tak nowiusieńkie tynki, jak i przestarzałe już warstwy malarskie. Dobrze spisują się także na różnych tworzywach – produktach drewnopochodnych czy też szlachetnym drewnie. „Trzymają się” nawet na części materiałów sztucznych zaś niekiedy i na warstwach metalowych.

Może Cię również zainteresować:

Kuchnia mająca takowe tablice, po jakich możemy pisać, malować a także rysować staje się wnętrzem unikalnym, indywidualnym, typowo naszym. Plusem wyróżniającym opisywany środek malarski jest także ich szerokie zróżnicowanie kolorystyczne.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes