Tag Archives: finanse

Profesjonalna obsługa księgowa jest dla wszelkiej startującej marki nadzwyczaj ważnym elementem

Aktualnie coraz więcej ludzi stawia na zakładanie własnej firmy. Jest to pozytywne zjawisko, które wywołuje, że na rynku świadczeń i produktów można zdobyć niezmiernie różnorodne oferty. Nie sposób z kolei ukryć, iż cała procedura z otwarciem działalności i jej prowadzeniem jest trudna i dla wielu osób tworzy istotny kłopot.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

Skuteczne prowadzenie firmy, czyli jakie programy mogą okazać się niezbędne

Teraz coraz większa liczba osób decyduje się na założenie własnej firmy. Bardzo często jest to efekt kłopotów w znalezieniu zatrudnienia – wysoki poziom bezrobocia w Polsce sprawia, że bardzo dużo osób przez naprawdę długo pozostaje bez zatrudnienia. Pomysłów na własny biznes nie brakuje. Bez względu jednak na profil firmy trzeba nią właściwie zarządzać. A tutaj przydatne okazuje się być określone oprogramowanie.

Audyt w Warszawie

Jeżeli zauważasz, że w twoim przedsiębiorstwie coś nieprawidłowego dzieje się z kondycją finansową, to nie czekaj i opłać audytorów, którzy przeprowadzą wewnątrz kompleksowy audyt finansowy. Jest to dokładnie zweryfikowanie finansów przedsiębiorstwa przez grupę dobrze przygotowanych audytorów. Będą poszukiwać oni różnych uchybień i złych operacji, które zatwierdzili twoi zatrudnieni.

Dlaczego warto wprowadzić finansowy controlling w biznesie?

Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwa, które działają na światowym rynku muszą liczyć się z dużym współzawodnictwem. Dynamiczne przemiany w gospodarce sprawiają, że przedsiębiorstwa powinny się ustawicznie rozwijać i szczegółowo kontrolować budżet.

Księgowość w domu

Prowadzenie księgowości. Lepiej robić to samodzielnie, czy może powierzyć to zadanie biuru rachunkowemu. Czy przeciętny Kowalski musi pójść na kurs księgowości, by móc samemu się rozliczać i robić to prawidłowo?

Pożyczki gotówkowe z zaufanego źródła

Obecnie w sposób bardzo dynamiczny rozwijają się rozmaite instytucje zarządzające finansami. Są to na przykład banki, których ilość również na terenie kraju nieustannie rośnie. Oprócz banków jednak rozwijają się też instytucje pozabankowe, które także trudnią się obracaniem gotówką, a także udzielaniem świadczeń finansowych własnym klientom.