Tag Archives: finanse

Badania marketingowe i ich typy

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla największych marek, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka na tle bezpośrednich rywali.

Dobre oferty kredytowe wielu banków

Banki znakomicie zdają sobie sprawę z konkurencji, jaka jest obecna na dzisiejszym rynku. Z tego powodu, ich propozycja jest stale wzbogacana o kolejne produkty bankowe, jakich przeznaczeniem jest zainteresowanie ewentualnych klientów. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się kredyty – zazwyczaj kredyt gotówkowy na dom, mieszkanie, samochód bądź sprzęt AGD i RTV. Jak w takim przypadku odnaleźć się w gąszczu bankowych produktów?

Księgowość to poważna kategoria w przedsiębiorstwie

Nasze pieniądze powinniśmy powierzyć właściwym osobom Jeżeli samodzielnie nie znamy się nazbyt dobrze na księgowości, to powinniśmy dbać o to, aby finansami naszej firmy zajmowały się odpowiednio przyuczone osoby, które będą miały świadomość co warto wykonać. Z tego powodu właśnie tak ważne będzie to, by wybrać kogoś sprawdzonego, kto ma świetnewspaniałe oceny oraz kto będzie na bieżąco ze wszystkimi zmianami, tak by mieć szansę je dobrze wprowadzić w życie.

W jakim miejscu w Polsce zorganizować konfrerencje?

Urządzanie różnego typu eventów nie należy do najłatwiejszych. Ściśle mówiąc powinno się mieć na stałej uwadze bardzo wiele składników, jakie mogą wywrzeć wpływ na sukces danego przedsięwzięcia. Z tej przyczyny powinno się to odpowiednio wcześniej opracować. By nie płacić zbyt wiele, a równocześnie cieszyć się dobrymi rozwiązaniami.

Czy właściwie leasing to w Polsce odpowiednio popularna usługa

Czy akurat leasing to nad Wisłą bardzo popularna usługa? Tak naprawdę wśród firm coraz trudniej trafić na kompletny brak zainteresowania ofertami leasingowymi. Szczególnie lubimy brać samochody w leasing – to doskonała okazja. No wiadomo: leasing tak czy siak należy spłacić, raty do iluzorycznych siłą rzeczy nie są w stanie należeć, lecz spokojnie: w dalszym ciągu jest tak, że akurat oferty leasingowe są atrakcyjne. No przynajmniej w przypadku trochę obrotniejszych biznesmenów.

Szybka pożyczka na drobne potrzeby

Nie za każdym razem potrafimy od razu zaplanować wszystkie rodzinne wydatki. Są takie zdarzenia w życiu, które nas bardzo zaskakują. Bardzo częstą przyczyną niespodziewanego remontu jest zalanie naszego mieszkanka przez sąsiadów. Może to być również spowodowane awarią albo uszkodzeniem rur. Kiedy kapie nam na głowę woda, nie zastanawiamy się długo. Im szybsza reakcja, tym mniejsze spustoszenie.

Dlaczego warto wprowadzić finansowy controlling w biznesie?

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa, które działają na międzynarodowym rynku muszą liczyć się z silnym współzawodnictwem. Ciągłe przemiany w gospodarce sprawiają, że firmy powinny się stale rozwijać i dokładnie kontrolować wydatki.