Tag Archives: finanse

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Jeżeli chcemy wypracować sporo pieniędzy, dobrym wyjściem będzie inwestycja w obligacje korporacyjne

Każdy człowiek wyszukuje różnych wybiegów na zarobienie pieniędzy, potrzebnych do wyżywienia i obronienia nie tylko siebie, ale też całej familii. Jest to rzecz bardzo znacząca dlatego że na pieniądzach opiera się większa część rzeczy, połączonych z zwyczajnym funkcjonowaniem każdego dnia.

Musimy dokładnie sprawdzić jaka jest oferta obligacji korporacyjnych

Każdy pragnie zarabiać jak najwięcej. Z pewnością nie znajdziemy prezesa przedsiębiorstwa, który nie chciałby żeby jej majątek był ciągle zwiększany.

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to od niedawna atrakcyjne wyrażenie nie tylko w międzynarodowych korporacjach, ale też w mniejszych, miejscowych firmach. Zaczerpnięte z języka angielskiego wyrażenie można interpretować jako kształtowanie wizerunku, lub kierowanie wizerunkiem. Postępowanie z obrębu Public Relations są zróżnicowane i kierowane do wielorakich grup odbiorców. Zawsze jednakże mają identyczny zamysł – utrzymanie, odnowienie bądź udoskonalenie obrazu przedsiębiorstwa.

Innowacyjna firma ma nowoczesne narzędzia

Każdy właściciel przedsiębiorstwa to przyzna: nic tak nie poprawia samopoczucia, jak bezproblemowa firmowa organizacja i administracja. Tony danych i makulatury, naglące terminy i zagubione stale istotne dokumenty – to koszmar, który nie pozwala spać po nocach. Ład jest więc najistotniejszy, ponieważ pozwala na bardziej skuteczną pracę, a tym samym nie naraża nas na chaos, który mógłby nastręczyć nam kłopotów, na przykład, podczas kontroli.

Interesujące wskazówki odnośnie kredytów gotówkowych

Kredyty stanowią produkt, który w obecnych czasach jest chętnie wybierany przez użytkowników. Jest to charakterystyczna zapomoga, uzyskiwana w większości przypadków w bankach. Kredyty najczęściej opiewają na wyższe sumy niż na przykład pożyczki i zaciągane są na dłuższy okres. Zdarzają się rozmaite powody, dla jakich klienci zaciągają kredyt. Nagminnie występującym jest na przykład chęć zakupu lub zbudowania własnego domu. Jak wielu ludzi się przekonało projekt taki wymaga dużego wkładu czasowego i pieniężnego.

Propozycje pożyczek dla działalności gospodarczych

Nowa firma czasem potrzebuje określonej pomocy z zewnątrz. Przydatne bywają więc wszelkie dotacje, jak jednak je pozyskać? Kwestia nie jest tu za banalna, wymaga bowiem określonej wiedzy. Projektów, jakie pozwalają dostać dofinansowanie jest dosyć dużo, z tego powodu jest tu w czym wybierać. Coś specjalnego dla siebie znajdą tu i firmy już obecne na rynku a, także te, które dopiero co zaczynają własną działalność. Pieniądze na marketing, fundusze z UE, to już kwestia osobistego przemyślenia tego typu spraw, jak przykładowo dotacje dla nowych firm.