Fototapety do kuchni

dekoracje kuchenne
Współczesna kuchnia to nie tylko pomieszczenie ,w którym gotujemy i spożywamy potrawy, ale również, spotkań i dyskusji. Warto zadbać, aby to szczególne miejsce było nie tylko poręcznie przygotowane, ale także aby zastosowane dekoracje i dodatki nadawały rewelacyjnego stylu kuchennemu wnętrzu. Taki wynik można uzyskać używając fototapety kuchenne.

Kuchnia
Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com

Aranżacja kuchni może być interesującym zadaniem. Styl jaki wdrążymy do tego pomieszczenia będzie odbiciem osobowości lokatorów domu i dominujących trendów. Bardzo modne aktualnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafy, o połyskliwych i łagodnych frontach. W takich zestawieniach dużą rolę odgrywają dodatki. Wspaniałym uzupełnieniem takiej aranżacji mogą stać się fototapety (moja strona) umieszczone w przestrzeni między blatem, a szafkami wiszącymi.

Do kuchni idealnie nadają się fototapety (dodatkowe informacje) przedstawiające produkty spożywcze. W kuchni doskonale będą wyglądać zdjęcia pokazujące wonne przyprawy, świeże owoce i warzywa czy różnokolorowe makarony. Można również skusić się o fototapety ilustrujące kawę w formie palonych ziaren i rozkosznych, gotowych trunków w eleganckichfiliżankach.

Dekoracja kuchnii
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapeta do kuchni może też być ozdobą, która pokrywa całkowitą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki ukazujące stare sprzęty kuchenne, a także lokalne wypieki doskonale będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeżeli nie mamy ewentualności wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można spróbować przyozdobić nią lodówkę.

Fototapety kuchenne robione przez są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wysokie temperatury i różnego rodzaju zabrudzenia. Dlatego też fototapety są proste w utrzymaniu – zewnętrzną zabrudzoną powłokę wystarczy wytrzeć mokrą ściereczką z nie dużą ilością detergentu. Ochronić je możemy także szkłem lub pleksi.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes