Szybki obieg dokumentów? Zobacz system Kofax

Oprogramowanie
Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. W dzisiejszych czasach przesłanie nawet dużego pakietu informacji na drugi koniec świata trwa jedynie kilka sekund. Już dawno dało się zauważyć, iż tradycyjne przesyłanie papierowych dokumentów jest czasochłonne, a przy tym narażone na wiele utrudnień w drodze od nadawcy do adresata.

laptop
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur, ale także raportowanie (tutaj bardziej szczegółowo opisane: ) to system, po którego zastosowaniu nie pamiętamy o wszelakich przeciwnościach. Cóż, obecnie panujący system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie stoi biurko pani Zosi i co napisać na fakturze, aby płatność była zrealizowana terminowo. Z tej przyczyny dużo firm uważa, iż dopóki nie zostaną postawione przed koniecznością stosowania elektronicznej faktury, same właściwie nie zdecydują się na ten krok. Jednak ich wątpliwości powinny rozwiać zalety jakie płyną z podjęcia decyzji o wdrożeniu elektronicznego obiegu faktur.

rachunki
Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Z e-fakturą jest jak z jazdą na rowerze. Czasem trudno uczynić pierwszy krok i podjąć decyzję, aby spróbować, choć każdy wie, iż to działanie z gruntu przyjemne.

Gdy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto (http://www.workservice.pl/praca/monter/lublin/) podobne nasze strony, które przedstawiają to zagadnienie – z pewnością także Cię zaabsorbują.

Tak samo z raportowaniem, przykład: w najnowszym wpisie na Z podjęciem decyzji i przejściem na faktury elektroniczne jest w zasadzie identycznie. Musimy więc znać korzyści płynące z zastosowania elektronicznego obiektu dokumentów.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes