Tag Archives: góry

Przyszykuj się na wycieczkę w góry, wybierając dobrej jakości ekwipunek. To naprawdę ważne!

Wycieczki w góry i przechadzki po pięknych szlakach cieszą się wśród naszych rodaków rosnącym zainteresowaniem. Wizyta w górach gwarantuje moc atrakcji, ponieważ można upajać się czystym powietrzem, kontemplować wspaniałe widoki, a czasami także upajać się ciszą, jeżeli natrafi się na mniej oblegane szlaki. Do każdej wycieczki warto się jednak odpowiednio przyszykować, aby poczuć się komfortowo, jak też być podczas wyprawy bezpiecznym.

Pieniny, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd

Peniny to pasmo górskie położone w południowej Polsce i północnej Słowacji, stanowiące najwyższą część długiego, porozdzielanego pasa skałek wapiennych. Jest to jeden z najbardziej ciekawych zakątków w naszym Kraju.

Czy to zima czy to lato – spędzaj wakacje w Polsce

Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla co poniektórych ludzi, w znacznej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek 2014!

Na górskim szlaku oraz w czasiepieszych wędrówek – które trapery najlepiej się sprawdzą?

Wszyscy wielbiciele pieszych wędrówek lub górskich wypadów, doskonale wiedzą, że podstawą udanej wycieczki są odpowiednio dopasowane trapery. Złe obuwie powoduje nieprzyjemne otarcia, piekące odciski i bąble, a nawet niebezpieczne skręcenia stawu skokowego.

Urlop w Bieszczadach: z jakiego powodu naprawdę trzeba tam pojechać?

Wakacje w naszym kraju mogą być naprawdę wspaniałe. Mamy ogromnie dużo miejsc, które z całą pewnością warto zwiedzić i zobaczyć na własne oczy. Nie tylko urlop za granicą może być udany i naprawdę należy się o tym przekonać. Po pierwsze Polska jest bardzo różnorodna, dlatego też każdy znajdzie coś odpowiedniego. Wszyscy miłośnicy górskich wycieczek i spokoju muszą się udać w Bieszczady!

W jaki sposób wynaleźć sprawdzony hotel na wypoczynek w górach.

Okres wakacyjny to niezwykle korzystny czas dla niejednego z nas. Jest sucho oraz pogoda sprzyja temu, żeby zafundować sobie choć kilkudniowy urlop, najchętniej gdzieś poza miastem. Jednak niekiedy ciężko zdecydować się na coś konkretnie lub trudno znaleźć atrakcyjną dla nas ofertę. Niekiedy problem pojawia się w chwili, gdy chcemy wybrać sobie miejsce, teren ewentualnie obszar, w jakim chcemy wypocząć. Oczywiste jest, iż można w naszym kraju jechać nad morze, nad jeziora albo w góry.

Apartamenty zakopane ma w różnorakim standardzie

Mamy szansę zobaczyć jaką propozycję mają dla podróżnych apartamenty zakopane centrum

Kiedy wybieramy się z malutkim potomstwem na urlop, chcemy posiadać pewność, że w każdej porze będziemy mieli szansę przyszykować mu jakiś posiłek, lub samodzielnie przyrządzić obiad. Przez to pośród familii sporym zainteresowaniem cieszą się apartamenty zakopane centrum posiada je odpowiednio urządzone, a do tego są w przeróżnych wielkościach, zatem idealnie nadają się na potrzeby rodzin z dziećmi.