Tag Archives: gra

potrzeba nauczyć siebie i swoje dzieci wypoczywać! O roli odpoczynku w dzisiejszym świecie.

W ciągu ubiegłych dwóch dekad styl życia ludzi uległ poważnej zmianie. Działalność zawodowa stanowi najważniejszy element naszych realiów. Pośpiech dzisiejszej egzystencji i wzmożona konieczność konsumpcji powodują, że w hierarchii osobistych marzeń stała i lukratywna posada wygrywa z posiadaniem rodziny.

Zarządzanie zmianą w organizacji oraz wiele innych przydatnych kursów pomogą ułatwić pracę firmy.

Prowadzenie prywatnej działalności gospodarczej jest celem sporej liczby obywateli. Tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na założenie własnej działalności gospodarczej zaraz po zakończeniu edukacji, gdyż wymaga to ogromnej wiedzy popartej nie wyłącznie wiedzą zdobytą na studiach, ale głównie nagromadzonego przez lata pracy doświadczenia. Od czego zatem zacząć kiedy chcemy założyć swoją firmę bądź czujemy, że nie jesteśmy stworzeni do pracy na rachunek szefa?

Cloud computing dla firm i dla osób prywatnych

Niezwykle rekomendowany ostatnio na rynku cloud computing zysuje niemałe zaciekawienie klientów. Opiera się przede wszystkim na tym, że stosowanie tak zwanej chmury pozwala użytkującej ją firmie na udostępnianie przez nią konkretnej aplikacji na specjalnie utworzonym serwerze. Staje się to niezwykle popularnym rozwiązaniem. Użytkownicy wtedy płacą za tę usługę. Usługą tą może być między innymi gra czy określony program. Niezwykle bezpieczna opcja, jaką jest właśnie chmura, uniemożliwia natrafienie na kłopoty w przypadku nawet kradzieży sprzętu.