Tag Archives: informacje

Biznes w internecie

Czy moja firma powinna być widoczna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli firm. Odpowiedź powinna być tylko jedna – oczywiście, że tak! Obecnie to absolutnie jasna i oczywista sprawa, strona w internecie to jedno z najważniejszych narzędzi reklamy dla firmy. Poza informacjami o sektorze działalności możemy tam umieścić dane do kontaktu, ofertę, galerię i mnóstwo innego rodzaju, istotnych informacji.

System ERP – skuteczne administrowanie zasobami

System ERP to skrót pochodzenia angielskiego. ERP można na język polski przetłumaczyć jako Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa. Chodzi o informatyczny system aplikacji, które wprowadzane są ostatnio do procesów firmy, bez znaczenia, o jakich jego pionach mowa. System ERP swoim zakresem obejmuje całość procesów, które następują w firmie. Dzięki jego pracy możliwe jest sprawne zoptymalizowanie pracy na konkretnych etapach prac.

Program pit 2016 mamy sposobność sobie znaleźć

Co rok musimy się rozliczać z państwem z tego co zarobiliśmy. Dlatego właśnie trzeba się zastanowić, czy mamy to wykonać samodzielnie, czy jednakże przekazać komuś, kto się tym profesjonalnie zajmuje.

Zainteresuj się dzisiejszą branżą budowlaną!

Szeroko rozumiana branża budowlana na pewno stoi obecnie na fantastycznym poziomie rozwoju, ale z drugiej strony trudno byłoby się czemuś takiemu dziwić. Nikomu nie trzeba raczej tłumaczyć tego, że najróżniejsze usługi związane właśnie z czymś takim czasami mogą być niesamowicie ważne dla praktycznie każdego z nas – musimy jedynie rzucić okiem na sytuacje takie jak przykładowo budowa swojego domu.

Transport na trasie Polska – Niemcy dostępna jest w ofercie wielu firm przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, realizowane są aktualnie przez kilka przedsiębiorstw, które obejmują działem swoich usług całą Polskę. Prosperowanie tych linii transportowych jest wyjątkowo potrzebne, bo sporo polaków podróżuje do Niemiec w rozmaitym celu. Niektórzy wyjeżdżają na długi czas, żeby tam pracować i oczywiście mieszkać, inni z kolei jeżdżą na krótszy czas, by dorobić na najważniejsze potrzeby, lub także zrealizować wszystkie niezbędne sprawy, jakie w tym kraju muszą zostać zrealizowane.

Badania marketingowe i ich typy

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla największych marek, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka na tle bezpośrednich rywali.

Jak rozsądnie prowadzić swoją firmę?

Jeśli masz własną firmę, dajmy na to restaurację z włoskim jedzeniem, musisz wiedzieć, że wśród przedsiębiorców panuje bardzo duża konkurencja. Zatem aby mieć możliwość się utrzymać na polskim rynku, należy się starać. To naturalnie normalne, w końcu wszędzie tak właśnie jest. Co w takim razie można zrobić, jeżeli pragniemy zwiększyć swoje zarobki? Na pewno czymś niesamowicie ważnym jest to by po prostu skorzystać z usług takich firm, które trudnią się wywiadem gospodarczym. Przecież niektórzy właściciele firm raczej nie są uczciwymi osobami.