Interesujący pomysł na reklamowanie swojej firmy – długopisy reklamowe

długopis
Otrzymujemy czasem długopisy w różnych instytucjach. A to przy otwarciu konta w bankulub gdy w drukarni zamawiamy ulotki. Oczywiście długopis, który dostajemy jest opatrzony logiem firmy, w której ten długopis otrzymaliśmy. Takie długopisy reklamowe są naprawdę o niebo lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, wystarczy dać nazwę firmy, adres i numer telefonu, a na sto procent ktoś wykorzysta informacje o nim napisane. Wiadomo, że ulotkę często wyrzucamy, a piszący długopis okazuje się przydatny.

długopis promocyjny
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy, znowu sięgniemy do biurka po długopis to zobaczymy logo firmy >> https://skalnik.pl/, więc gdy okaże się, że znowu mamy coś zmawiać czy kupować, pewnie pójdziemy tam, gdzie dali nam długopis. Chociaż oczywiście nie po to, żeby otrzymać kolejny długopis, a po to żeby wykonano dla nas wybraną usługę. firmy (polecamy https://www.forsel.pl/wroclaw/kredyty-pozyczki), które rozdają długopisy reklamowe z nadrukiem powinny pamiętać, że tylko jakość usług może dać im klientów. Jeśli usługa okaże się na słabym poziomie to, niestety klient nie przyjdzie już do nas nawet jeśli dalibyśmy mu sto lub dwieście ładnych długopisów.

promocyjne długopisy
Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Logo firmy i numer telefonu na długopisach

Często widać, kto z usług, jakich firm korzysta. Ludzie sami nawet nie myślą o tym, a widać to wyraźnie, między innymi przez darmowe gadżety, z których chętnie korzystamy. Nie jest istotne czy to darmowe breloczki do klucza czy długopisy, na każdym z tych gadżetów znajduje się logo firmy, która nam owy gift wręczyła. Oczywiście bywa, że na ulicy osoby rozdające ulotki dorzucają do tego smycze do kluczy lub inne małe drobiazgi, stąd też mamy dużo różnego rodzaju ciekawych gadżetów. Jeżeli np. na danym prezencie jest logo firmy i telefon to można, jeżeli tylko będzie taka konieczność, bardzo szybko znaleźć numer telefonu do firmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie marketingowe – zobacz tu: ołówki Logopen.

Zbyt dużo ulotek już otrzymaliśmy i to nieważne czy upoważniających do większych czy mniejszych rabatów, po prostu mamy już dość zbędnej makulatury. Uważamy, że długopis, kubek, czy inna mała rzecz jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Jednak też wolimy dostawać takie rzeczy wtedy, kiedy znajdujemy się w biurze danej firmy a nie na ulicy. Nim, więc jako firma reklamująca się na długopisach, rozpoczniemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę dobrze byłoby zrobić badanie rynku. Warto mieć świadomość tego, co twierdzą na temat naszej firmy nasi obecni jak też potencjalni klienci.
Opracował

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes