Jak dać sobie radę z szczególnie niełatwym wyzwaniem jakim, bezsprzecznie, jest organizacja konferencji?

Każdy człowiek, który miał kiedykolwiek okazję organizowania jakiejkolwiek konferencji służbowej, przekonał się, iż na pewno nie jest to łatwe wyzwanie. Musimy bowiem o czasie zarezerwować salę, powiadomić wszystkich pracowników, ustalić termin spotkania, tak żeby każdemu odpowiadał. A to tylko początek, ponieważ jest jeszcze sto innych kwestii będących na głowie osoby organizującej. Jednak, może są triki, żeby ten niezwykle trudny zabieg sobie uprościć?

Bez wątpienia najtrudniejszym poziomem organizowania spotkania służbowego jest ustalenie daty. Część gości jest do dyspozycji tylko w kilku dniach w miesiącu, a ten czas znowu nie pasuje innym zaproszonym. W takim przypadku warto kontynuować prowadzenie rozmów negocjacyjnych. Jednak jeżeli nie ma już możliwości na wybór wspólnego terminu, warto poszukać pomocy w nowinkach technologicznych – sprawdź. Dzięki nim, możemy bowiem skontaktować się z nieobecnymi goścmi przez sieć i dać im możliwość uczestniczenie w rozmowie.

Pamiętaj o tym, że masz możliwość przeczytać kolejne zajmujące wpisy – trzeba jedynie na tej witrynie (http://www.reklamywiktor.pl) kliknąć w zaznaczony link.

Następnym kłopotliwym poziomem organizowania spotkania służbowego, jest bezapelacyjnie wybranie miejsca narady.

sala-konferencyjna-obrazek

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com

Centrum konferencyjne Warszawa, czy też Kraków, Gdańsk, Rzeszów jest placówką występującą o wiele gęściej niż w mniejszych miejscowościach. Dlatego też, jeżeli jesteśmy mieszkańcami małego miasta, w województwie mazowieckim najprawdopodobniej w celu organizowania spotkania zawodowego na wysoką skalę, będziemy zmuszeni na wyjazd do miasta stołecznego. Jednak nie ma powodu do nerwów, ponieważ tutaj także możemy posiłkować się siecią on-line.

Z pewnością, kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło: centrum konferencyjne Warszawa, na naszym ekranie ukaże się mnóstwo miejsc mających w ofercie udzielenie pomocy w organizowaniu konferencji – . Na pewno zapewniają one różnorakie przekąski i napoje, umilające przebieg zebrania.

Wyraźnie widoczne jest więc, iż sprawne organizowanie konferencji służbowej nie jest banalne, a na drodze organizatora, znajduje się sporo kłopotów. Jednakże rozwój technologii znacznie ułatwia, to wyzwanie i pozwala na załatwieniu wielu spraw bez wyruszania w parogodzinną wyprawę na miejsce konferencji.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes