Jak poprawić wygląd skóry? Będąc zdecydowanym na fachowe zabiegi czy wykorzystując domowe metody?

depilacja
Każda kobieta pragnie pięknej skóry, by to osiągnąć dość często poddaje się wielu bolesnym zabiegom, jakie przynoszą wyniki, lecz niestety na bardzo krótko.

depilator
Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne lub depilacja woskiem pozwala na zażegnanie kłopotu na kilka dni do maksymalnie trzech tygodni, a najbardziej skuteczna metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze jakiś czas temu kojarzył nam się z koniecznością wizyty w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Od jakiegoś czas zabieg depilacji laserowej możemy przeprowadzać samemu w domu przy użyciu nowości, którą jest domowy depilator laserowy. Producenci, jak i eksperci przyznają, że jest to urządzenie całkowicie bezpieczne w użyciu, oczywiście pod warunkiem, że nie mamy na poddawanych depilacji częściach ciała żadnych śladów chorób skórnych, czy też świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na podstawie imitacji wiązki światła, która niszczy włosy razem z cebulkami i mieszkami włosowymi, dzięki czemu włos wypada i na dość długi czas skóra pozostaje gładka (sprawdź jak wygląda peeling). Podczas jednego zabiegu nie każdy z mieszków w fazie aktywnej (anagen) są usunięte, by osiągnąć odpowiednią redukcję włosów, zaleca się przeprowadzenie wielu zabiegów w okresie polecanym przez producenta. Pozostałe zabiegi mają na celu likwidacji aktywnych mieszek, które nie zostały zniszczone w czasie poprzedniej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają faktycznie wolniej, są rzadsze oraz bardziej jasne.

Powinniśmy też zwrócić uwagę, nim zakupimy depilator, że depilacja laserowa nie jest najlepsza dla skóry o ciemniejszej karnacji, a także nie będzie przynosić efektów w przypadku włosów białych oraz siwych. Być może jednakże konieczna jest profesjonalna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej odpowiednia jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam wykonywane są różnorodne zabiegi, czyli oczywiście depilacja laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i wiele innych. Wszystko po to, ażeby skóra stała się piękna, jak nigdy wcześniej. Takie zabiegi zapewniają też większą pewność niż domowe sposoby, przede wszystkim z tego powodu, iż są bardziej skuteczne. Wyniki są w większym stopniu wymierne, my natomiast mamy potwierdzenie, że zabieg został przeprowadzony jak najbardziej profesjonalnie.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes